کد خبر: ۳۷۶۷۵۸
زمان انتشار: ۰۱:۰۸     ۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۵
مرحله یک هشتم لیگ قهرمانان آسیا
تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان مقابل العین در امارات از دور رفت مرحله یک‌هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا به یک تساوی ارزشمند رسید.

به گزارش پایگاه 598 به نقل از فارس، تیم فوتبال ذوب آهن در مرحله یک هشتم لیگ قهرمانان آسیا از ساعت 20 و 10 دقیقه در  امارات به مصاف تیم العین رفت که  بازی با نتیجه مساوی یک بر یک به پایان رسید.

العین بازی را هجومی آغاز کرد و در دقیقه 7 علی حمام مدافع لبنانی ذوب آهن دوبار توپ را از روی خط دروازه برگشت داد.

گل العین: داگلاس در دقیقه 9 پاس زمینی بازیکن خودی را با یک پرش و یک ضربه تبدیل به گل تیم العین کرد.

در دقیقه 39 شوت بازیکن العین به تیرک افقی دروازه ذوب آهن برخورد کرد و توپ برگشتی را رشید مظاهری مهار کرد.

بازیکنان دو تیم باهم درگیری لفظی زیادی در جریان بازی داشتند و بازیکنان و مربیان ذوب آهن اعتقاد داشتند که داور با بازیکنان العین مهربانانه رفتار می‌کند. 

نیمه دوم:

ذوب آهن نیمه دوم را خوب شروع کرد و در دقیقه 57 مرتضی تبریزی صاحب یک موقعیت عالی گلزنی شد که شوت او با اختلاف اندکی از کنار دروازه العین به بیرون رفت.

در دقیقه 61 ذوب آهن بازهم صاحب یک موقعیت گلزنی شد که ضربه سر بازیکن ذوب آهن با اختلاف اندکی از کنار دروازه به بیرون رفت.

گل مساوی ذوب آهن:  در دقیقه 76 بازیکنان ذوب آهن به خوبی توپ را به گردش در آوردند و بعد از چند پاس کوتاه و انجام کار تاکتیکی قاسم حدادی فر توپ را روی دروازه ارسال کرد که محمد رضا عباسی با یک ضربه سر گل مساوی ذوب آهن را به ثمر رساند.

ذوب آهن بعد از گل هم برای زدن گل پیروزی تلاش کرد.

سانگ وو از کره جنوبی داور مسابقه است که به هادی محمدی از ذوب آهن و محمد فائیض از العین  کارت زرد نشان داد. البته داور در برخی از صحنه‌ها بخصوص در نیمه اول با بازیکنان العین مهربانانه رفتار کرد.

این مساوی برای ذوب آهن بسیار ارزشمند است و شاگردان گل محمدی به پیروزی در بازی برگشت امیدوارند و راه صعودشان به مرحله یک چهارم بسیار هموار به نظر می رسد. نکته قابل توجه این مسابقه پیروزی ذوب آهن در نیمه دوم یعنی نیمه مربیان بود.

دیدار برگشت دو تیم چهارشنبه آینده در اصفهان برگزار خواهد شد.

ترکیب تیم ذوب آهن:

رشید مظاهری، هادی محمدی، وحید محمدزاده، علی حمام، هاشم بیک‌زاده، قاسم حدادی‌فر، احسان پهلوان، محمدرضا عباسی( از دقیقه 77 امیر احمد کامدار)، مرتضی تبریزی (دانیال اسماعیلی‌فر 2+90)،مهدی مهدی پور و کاوه رضایی( از دقیقه 80 مسعود حسن زاده)

سرمربی: یحیی گل محمدی


نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها