کد خبر: ۴۰۰۱۶۹
زمان انتشار: ۱۰:۴۶     ۱۵ آبان ۱۳۹۵
دبیر قرارگاه امام علی ( ع) ویژه اربعین استان ایلام گفت: اخبار و شایعاتی منتشرشده در فضای مجازی مبنی بر لغو روادید برای زائران اربعین کذب و فاقد اعتبار است.
به گزارش پایگاه 598 به نقل از ایسنا، سرهنگ «جلال میرزابیگی» با تأکید بر اینکه هرگونه اخباری درزمینهٔ لغو روادید سفر زائرین عتبات عالیات در اربعین سال 95 کذب محض است، اظهار کرد: انتشار چنین شایعات و اخباری فقط باعث ایجاد مشکلات برای زائرین اربعین حسینی می‌شود.

وی با تأکید بر اینکه محبان اهل‌بیت نسبت به این شایعات توجه نکنند و در فرصت باقیمانده نسبت به تهیه ویزا اقدام کنند، افزود: لغو روادید موضوعی مرتبط با کشور مقابل یعنی عراق است و باید مناسبات بین‌المللی را رعایت کرد.

میرزا بیگی خاطرنشان کرد: اخبار و شایعاتی منتشرشده در فضای مجازی نسبت به لغو روادید برای زائران اربعین کذب،جعلی و فاقد اعتبار است.

دبیر قرارگاه امام علی ( ع) ویژه اربعین استان ایلام تصریح کرد: انتشار هرگونه اخبار کذب در راستای لغو روادید زائران اربعین برخورد قانونی و قاطع می‌شود.

وی اضافه کرد: از زائران اربعین خواهشمندیم اخبار و اطلاعات مربوط به پیاده‌روی بزرگ اربعین را از طریق کانال‌های رسمی دریافت کنند و به شایعات گوش نکنند.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها