کد خبر: ۴۰۰۱۷۷
زمان انتشار: ۱۱:۵۶     ۱۵ آبان ۱۳۹۵
سردار کرمی:
فرمانده یگان‌های ویژه ناجا گفت: امسال یگان ویژه با امکانات، تجهیزات و نیروی بیشتری در مرزها و بخصوص مرز مهران حضور پیدا می‌کنند.
به گزارش پایگاه 598 به نقل از ایسنا، سردار حسن کرمی با تأکید بر اینکه امنیت بسیار خوب و درخور شأن زائران اربعین در مرزهای کشور بخصوص مرز مهران حاکم است، اظهار کرد: امسال نیروی "نوپو" در مرز مهران مستقر می‌شود و آماده انجام هرگونه عملیات با واکنش سریع و در کمترین زمان ممکن است.

وی بابیان اینکه برای اربعین امسال پیش‌بینی‌های امنتی لازم صورت گرفته است، افزود: امسال یگان ویژه با امکانات، تجهیزات و نیروی بیشتر در مرزها و بخصوص مرز مهران حضور پیدا می‌کند.

کرمی تصریح کرد: با توجه به تجربیات سال گذشته قطعاً امسال نسبت به سال‌های گذشته عملکرد خوب و بهتری خواهیم داشت و همه نیروهای امنیتی در مرزهای تردد زائران احصاء و رفع مشکل صورت گرفته است.

فرمانده یگان ویژه کشور از زائران خواهشمندیم با مدارک مثبت و قانونی به مرزها بیایند و هرگونه مشکل را سریعاً به پلیس 110 اطلاع دهند.

وی اضافه کرد: همه دستگاه‌های امنیتی، اطلاعاتی، نظامی و انتظامی با تمام توان پای‌کار هستند و اشراف اطلاعاتی خوبی در مرزها وجود دارد.
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها