کد خبر: ۴۰۰۲۰۱
زمان انتشار: ۱۳:۱۶     ۱۵ آبان ۱۳۹۵
شانزدهمین جلسه از ‌گفت‌وگوهای راهبردی در راستای الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت، روز شنبه پانزده آبانماه جاری در محل مرکز الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت برگزار خواهد شد.
به گزارش پایگاه 598 به نقل از ایسنا: غلامعلی حدادعادل، عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام و رئیس فرهنگستان زبان و ادب فارسی سخنرانِ شانزدهمین جلسه‌ گفت‌وگوهای راهبردی است.

با پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی و تأسیس نظام جمهوری اسلامی، شخصیت­‌ها و نخبگان صدیق کشور، تجارب ارزشمندی را در فرآیند پیشبرد انقلاب و پیشرفت کشور و نیز رفع موانع و مشکلات فراملی، منطقه­‌ای و ملی کشور در نهادهای نظامی-امنیتی، قوای مجریه، مقننه و قضائیه و نهادهای مردمی و بخش خصوصی اسلامی کسب کرده‌اند. انتقال این تجربیات و دانش مسئولان پرسابقه و تأثیرگذار در روند پیشرفت انقلاب اسلامی و نیز مؤثر در نظام‌سازی جمهوری اسلامی ایران می­‌تواند چراغ راهی برای حرکت­‌های آینده کشور تلقی گردد. برای بهره‌­گیری از این تجارب ارزشمند، برگزاری نشست­‌های راهبردی در دستور کار  «مرکز الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت» قرار گرفت تا ان شاء الله بتواند با وقوف بر مسائل کلان و چالش‌­های عمده، از فرصت‌ها، بهتر در جهت بهره‌­گیری در جهت تدوین سند الگو استفاده نماید.
علاقه‌مندان می‌توانند جهت دریافت اطلاعات مرتبط با جلسه‌های پیشین به بخش گفت‌وگوهای راهبردی وبگاه مرکز الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت مراجعه نمایند.

گفتنی است سلسله نشست‌های گفت‌وگوی راهبردی همه ماهه در مرکز الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت برگزار می‌شود و شخصیت‌های علمی وراهبردی در جمع اساتید و اندیشمندان عضو اندیشکده های مرکز مسایل مربوط به الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت را به بحث و تبادل نظر می‌گذارند.
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها