کد خبر: ۴۰۰۲۶۹
زمان انتشار: ۰۱:۰۷     ۱۶ آبان ۱۳۹۵
حامی ترامپ:
شبکه اسکای نیوز گزارشی از خبرنگار خود در ایالت کلیدی و تاثیرگذار فلوریدا منتشر کرده که در آن حامیان دونالد ترامپ می‌گویند اگر او پیروز نشود، شورش خواهند کرد.

به گزارش پایگاه 598 به نقل از فارس، در حالی که سه روز تا انتخابات ریاست جمهوری آمریکا باقی مانده، حامیان نامزد جمهوریخواه درباره تقلب در انتخابات و «شورش» هشدار می‌دهند.

شبکه اسکای نیوز، خبرنگار خود را به یکی از تجمعات دونالد ترامپ در ایالت تعیین کننده و تاثیرگذار کالیفرنیا فرستاده تا گزارشی درباره انتخابات در این ایالت منتشر کند.

در فیلمی که این شبکه انگلیسی منتشر کرده، یک حامی نامزد جمهوری‌خواه می‌گویند که اگر ترامپ پیروز نشود، برای «خلاص شدن از شر سیستم»، طرفداران او شورش خواهند کرد.

در ویدئو منتشر شده، یک آمریکایی که سنی از او گذشته، در ابتدا می‌گوید که او تجربه کار کردن با اعضای دموکرات و جمهوری‌خواه را در کارنامه خود دارد.

وی که خود را ساکن ایالت اوهایو معرفی می‌کند، گفت که برای شرکت در تجمع ترامپ خود را به فلوریدا رسانده است.

او می‌گوید: «شما اینجا مردم حامی هیلاری کلینتون را نمی‌بینید. اینجا همه طرفدار دونالد ترامپ هستند».

او به برگزاری کنسرت‌های رایگان خوانندگان آمریکایی در حمایت از هیلاری کلینتون هم اشاره کرد و آن را ترفندی برای جذب مردم برای حضور در تجمعات حمایتی از کلینتون توصیف کرد.

این آمریکایی حامی نامزد جمهوری‌خواه همچنین تاکید کرد که دونالد ترامپ برای برگزاری تجمع نیازی به برگزاری کنسرت‌های رایگان ندارد.

او گفت: «همین هفته قبل من اینجا (فلوریدا) بودم. 20 هزار نفر در تجمع ترامپ حضور یافتند. مردم حامی او هستند و شما هیچ کسی را در خیابان‌ها با پوستر و پلاکارد هیلاری نمی‌بینید.»

وی در ادامه گفت: «کسی به ما برای حضور در تظاهرات حمایتی پول نداده است.»

خبرنگار شبکه اسکای نیوز درباره نظرسنجی‌ها از این آمریکایی سوال کرد و نظرش را جویا شد.

او گفت که علی‌رغم همه تلاش‌های متقلبانه هیلاری کلینتون در مسیر انتخابات، این ترامپ است که پیروز خواهد شد و کلینتون به زندان خواهد رفت.

او با تاکید بر وجود شواهد گوناگون «تقلب» در رقابت‌های انتخاباتی 2016 گفت که «این یک سیستم پر از تقلب است».

مجری شبکه انگلیسی از او می‌پرسد که «اگر ترامپ پیروز نشود، شما چه کار می‌کنید؟»

این آمریکایی جواب داد: «ما شورش خواهیم کرد. ما این کشور را سرنگون خواهیم کرد. ما از شر این بازیگران دلقک خلاص خواهیم شد. کلینتون و مارکسیست‌ها! بازی دیگر تمام شده است».

در ادامه این گزارش، خبرنگار غربی از یکی دیگر از آمریکایی‌های حاضر می‌پرسد: «نظر شما درباره شورش در صورت عدم پیروزی ترامپ چیست؟»

این آمریکایی در پاسخ می‌گوید که «ما باید با اتحاد کشورمان را دوباره قدرتمند کنیم. او (ترامپ) بسیار قوی است. او چرا نباید پیروز شود؟»


نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها