کد خبر: ۴۰۰۵۸۷
زمان انتشار: ۱۳:۰۶     ۱۸ آبان ۱۳۹۵
کریمی قدوسی:
رئیس جمهور بهتر است سوگندهای خود در اوایل ریاست جمهوری را به یاد آورد و آن سوگندها را عملی کند به خصوص پناه بردن به خدا از بستن دهان منتقدان و رقیبان!
به گزارش پایگاه 598، "جواد کریمی قدوسی"، نماینده مجلس در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار سیاسی ایلام بیدار در خصوص سخنان اخیر رئیس جمهور در نمایشگاه مطبوعات و واکنش رئیس دستگاه قضا به این موضوع اظهار کرد: در واقع برخوردهای دوگانه رئیس جمهور در شرایط متفاوت به خوبی برای همگان روشن شده و این گونه برخودرها به مبانی اعتقادی،فرهنگی، سیاسی و مدیریتی رئیس جمهور برمی گردد.
 
وی گفت: در حقیقت آن شناختی که مردم که قبل از انتخابات از رئیس جمهور داشتند بعد از دوران ریاست جمهوری زمین تا آسمان متفاوت بوده و این نشان از آگاهی مردم دارد.
 
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس افزود: رئیس جمهور بهتر است سوگندهای خود در اوایل ریاست جمهوری را به یاد آورد و آن سوگندها را عملی کند به خصوص پناه بردن به خدا از بستن دهان منتقدان و رقیبان!
 
کریمی قدوسی ادامه داد: رئیس جمهور از طرفی از آزادی مطبوعات سخن می گوید و اینکه نباید قلم ها را بشکنیم اما از طرف دیگر خدمت رهبری شکایت می برند که چرا با فلان روزنامه و سایت برخورد نمی شود!
 
وی تأکید کرد: این گونه رفتارها دوگانه بوده و عمل رئیس جمهور در آزادی بیان و برخورد با رسانه ها و مطبوعات نفاق گونه است و هر روز روحانی از دیروزش خطرناک تر است.
 
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس با بیان اینکه روحانی به دنبال دور زدن افکار عمومی است و دولت از آگاهی مردم وحست دارد، بیان کرد: رئیس جمهور در حال دو قطبی سازی خود و نظام است تا امریکا را در این دو قطبی قرار دهد و لذا مردم متوجه هستند.
 
کریمی قدوسی تصریح کرد: رئیس جمهور هر صحبتی که می کند هزاران رأی خود را از دست می دهد و استقبال عمومی به ایشان در حال ریزش است.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:۱
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
ارسال نظرات
علی
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۴۳ - ۱۹ آبان ۱۳۹۵
۰
۰
نوبخت هم یارانه بعضی مطبوعاتو اضافه کرد تا از دولت به به وچه چه کنند اما دیگر حنایشان برای مردم رنگی ندارد
پاسخ
جدیدترین اخبار پربازدید ها