کد خبر: ۴۰۰۹۱۷
زمان انتشار: ۱۵:۱۴     ۲۰ آبان ۱۳۹۵
شاهزاده میلیاردر سعودی که قبلا ترامپ را مایه ننگ آمریکا خوانده بود پس از پیروزی این نامزد جمهور خواه در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا سخت به وحشت افتاده است.
به گزارش پایگاه 598، مهر به نقل از النشره، ولید بن طلال شاهزاده میلیاردر سعودی که قبلا ترامپ را مایه ننگ آمریکا نامیده بود پس از پیروزی دونالد ترامپ در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا، لحن خود را به سرعت تغییر داد.

وی که ریاست شرکت کینگدام هلدینگ را به عهده دارد و منافع آن با منافع سیتی گروپ موسسه مالی عظیم آمریکایی ارتباط پیدا می کند قبلا در واکنش به اظهارات ترامپ در صفحه توییتر خود نوشته بود: تو مایه ننگ حزب جمهور خواه بلکه مایه ننگ کل آمریکا هستی. از مبارزات انتخابات ریاست جمهوری کنار برو زیرا هرگز به کاخ سفید راه پیدا نمی کنی.

ترامپ نیز در واکنش به این شاهزاده سعودی نوشته بود: ولید بن طلال می خواهد که سیاستمداران آمریکایی را با پول پدرش کنترل کند وقتی من رئیس جمهور آمریکا شوم دیگر قادر به چنین کاری نخواهد بود.

پس از پیروزی دونالد ترامپ در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا، ولید بن طلال بلافاصله این مطلب را  از حساب تویتری خود حذف کرد و در تویت دیگری خطاب به ترامپ نوشت: به هر اندازه که ما با هم مشکل و اختلاف داشته باشیم، آمریکا حرف خود را زد( ترامپ را انتخاب کرد) این پیروزی را تبریک می گویم و به مناسبت این موفقیت آرزوی موفقیت برای شما در دوره ریاست جمهوری تان می کنم.

این در حالی است که عادل الجبیر وزیر خارجه عربستان نیز در تویتر ضمن تبریک به ترامپ به مناسبت پیروزی اش در انتخابات آمریکا ابراز امیدواری کرده بود که روابط میان دو کشور در راستای منافع متقابل تقویت شود.


نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها