کد خبر: ۴۰۰۹۷۷
زمان انتشار: ۰۹:۱۲     ۲۲ آبان ۱۳۹۵
مشاور رسانه‌ای رئیس کل بانک مرکزی با بیان اینکه ولی الله سیف مشکلات متقاضیان مسکن مهر را پیگیری می‌کند، گفت: اعتبارات مسکن مهر از قبل به بانک مسکن داده شده بود و کم‌کاری از بانک مسکن بوده است.
به گزارش پایگاه 598، سید غلامرضا کاظمی دینان در حاشیه بازدید از غرفه باشگاه خبری توانا (خبرگزاری فارس) در پاسخ به این سوال که برخورد دیروز عده‌ای از متقاضیان مسکن مهر با آقای سیف در نمایشگاه مطبوعات را چگونه ارزیابی می‌کنید‌، اظهار داشت: من در لحظه هجوم مردم در کنار آقای سیف بودم و حتی لگدی هم به من زده شد؛ من شاهد بودم عده‌ای ناراحت بودند و از شانس بد، آقای سیف همان زمان در نمایشگاه بود.

وی با بیان اینکه آنچه که ما دیدیم، فقط حضور مردم عادی بود،‌ گفت: متأسفانه در کشور ما عده‌ای هستند مردم را به تندرو و کندرو تقسیم می‌کنند، ولی واقعیت این است که آنها از مردم عادی بودند و متضرر شده بودند.

مشاور رسانه‌ای رئیس کل بانک مرکزی در ادامه افزود: این اتفاق می‌توانست از سوی آقای سیف مدیریت شود، به این صورت که رئیس کل بانک مرکزی می‌ایستاد و حرف مردم را گوش می‌کرد و یا اینکه آنها را به مصاحبه مطبوعاتی خود دعوت می‌کرد، ولی متأسفانه این گونه نشد و وقتی اتفاقی مدیریت نشود، مثل دیروز پیامدهای بدی دارد.

کاظمی دینان بار دیگر با تأکید بر این که تمام این افراد جزو مردم عادی بودند و شاید یک یا دو نفر در بین آنها شیطنت کردند،‌ گفت: اینکه بگوییم این مردم عضو جریان خاصی بودند، اشتباه محض است.

وی با تاکید بر اینکه به‌زودی به کار معترضان نسبت به عدم تکمیل پروژه‌های مسکن مهر رسیدگی می‌شود،‌ گفت: رئیس کل بانک مرکزی در حال پیگیری این موضوع از بانک مسکن است؛ این اعتبارات از قبل به بانک مسکن داده شده بود و کم‌کاری از بانک مسکن بوده است.
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها