کد خبر: ۴۰۱۰۵۶
زمان انتشار: ۱۲:۱۷     ۲۲ آبان ۱۳۹۵
تیم ملی انجمن کیک بوکسینگ فدراسیون توانست در رقابت‌های جهانی ۲۰۱۶ ایتالیا با کسب ۷ مدال طلا و یک برنز به عنوان قهرمانی تیمی مسابقات جهانی در استایل لوکیک دست یابد.
به گزارش پایگاه 598 به نقل از سایت فدراسیون ورزش‌های رزم، مسابقات قهرمانی جهان کیک بوکسینگ از7 نوامبر( دو شنبه 17 آبان ) آغاز و تا 12 نوامبر ( شنبه 22 آبان ) ادامه یافت. تیم ملی انجمن کیک بوکسینگ کشورمان در این رقابت‌ها با ترکیب هشت ورزشکار، سرمربی،مربی و داور به این رقابت‌ها اعزام شد.
 
در روز بازی‌های فینال محمد جواد حیدری نماینده کشورمان در وزن 60- کیلوگرم که با پیروزی در برابر حریفانی از کشورهای فرانسه و آرژانتین جواز حضور درفینال را بدست آورده بود، اولین فینالیست ایران شد و با اقتدار از سد حریف کانادایی خود گذشت و اولین طلای تیم ایران به دست آمد.
 
در ادامه علی فرح‌زاده نماینده وزن ٦٣/٥- کیلوگرم از سد حریف قدرتمند خود از کشور آرژانتین گذشت تا دومین طلای کشورمان به دست آید، فرج زاده با یک قرعه استراحت و عدم رویارویی حریف بلژکی به فینال راه یافته بود.
 
ابوذر لرستانی دیگر نماینده کشورمان در سه راند نفسگیر طلای وزن ٧١- کیلوگرم مسابقات جهانی کیک بوکسینگ WKF را برای کشورمان به ارمغان آورد. لرستانی برای رسیدن به فینال مسابقات از سد حریفان فرانسوی و پرتغالی گذشته بود.
 
سجاد قربانی نماینده وزن 75- کیلو گرم درمقابل حریفی از کشور فرانسه قرار گرفت و بعد از سه راند مبارزه توانست چهارمین مدال طلای تیم ملی کیک بوکسینگ کشورمان را به ارمغان آورد، او هم برای راهیابی به فینال حریف لهستانی خود را مغلوب ساخته بود.
 
علی تکلو نماینده وزن ٨٦- کیلوگرم تیم ملی ایران در برابرحریف فرانسوی پیروز شد و ایران را به یک مدال طلای دیگر رساند، تکلو برای رسیدن به فینال از یک قرعه استراحت و پیروزی بر حریف پرتغالی بهره برد.
 
سینا کریمیان نماینده وزن ٩١- کیلوگرم نیز به نشان طلا دست پیدا کرد. جعفر احمدی کاپیتان تیم ملی کیک بوکسینگ در وزن بعلاوه 90 پرونده کسب مدال‌های طلای این دوره از مسابقات تیم ملی ایران را با مدال طلای سنگین وزن بست، او برای رسیدن به فینال مسابقات از سد کشور لهستان گذشته بود.
 
در اولین روز از مسابقات جواد شهبازی نماینده وزن منهای 81 کیلو گرم در مصاف با حریف صاحب نام پرتغالی با یک اخطار بیشتر بازی را واگذار کرد و به مدال برنز مسابقات بسنده کرد.
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها