کد خبر: ۴۰۱۳۷۱
زمان انتشار: ۱۶:۱۸     ۲۴ آبان ۱۳۹۵
این روزها که مردم برای ششمین روز متوالی در هوای بشدت آلوده نفس می‌کشند خانم رئیس ترجیح داد به جای تدبیر برای حل مشکل آلودگی هوا به مراکش سفر کند.
به گزارش پایگاه 598 به نقل از فارس، در حالی‌که مردم تهران و بسیاری از کلانشهرها امروز ششمین روزی است هوای سیاه و الوده را تنفس می کنند اما رئیس سازمان محیط زیست که به گفته بسیباری از کارشناسان و نمایندگان مجلس متولی اصلی این موضوع در کشور است همچنان ترجیح می‌دهد در مورد این موضوع صحبتی نداشته باشد و چمدانش را برای فرار از آلودگی هوای تهران ببندد.

این اولین باری نیست که در اوج آلودگی هوا ابتکار رئیس محیط زیست آلودگی هوا را بر نمی‌تابد و به سفر می‌رود تا مبادا آلودگی هوا ذره‌ای خاطرش را برنجاند، و چه اتفاق و همزمانی جالبی است این سفرهای ناگهانی خانم رئیس با آلودگی هوا!

سوم و دهم دی ماه سال گذشته نیز در حالی که مردم 18 روز در آلودگی شدید هوا نفس می‌کشیدند خانم رئیس به آذربایجان غربی و کیش سفر کرد.

آنگونه که در سایت سازمان محیط زیست آمده است، معصومه ابتکار معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان حفاظت محیط زیست در این سفر ضمن شرکت در کنفرانس بین المللی تغییرات آب و هوا (COP22) که از 7 نوامبر (17 آبان ) در مراکش فعالیت خود را آغاز کرده است، در دوازدهمین کنفرانس اعضای پروتکل کیوتو نیز حضور دارد.


نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:۴
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
ارسال نظرات
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۱۹ - ۲۴ آبان ۱۳۹۵
۱
۰
برو حالشو ببر و دور دور شماست
پاسخ
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۲۰ - ۲۴ آبان ۱۳۹۵
۰
۳
چه ربطی داره .مگه ابتکارهواروالوده میکنه
پاسخ
داود
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۱۰ - ۲۵ آبان ۱۳۹۵
بنزين استانداردي كه وارد ميكنه هوا رو آلوده مي كنه.ايشان احتمالا حامل پيام انتخاباتي براي كد خداي جديد هستن كه به خيال خودشان دارن عوام الناس را دور مي زنند.حسني مي خواد از ترامپ اوكي بگيره
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۲۴ - ۲۴ آبان ۱۳۹۵
۲
۰
به به مشخصه از چی فرار کرده ؟‌این که خیلی ساده س بابا وقتی ارث باباش دستشه و پول به اندازه کافی داره چرا هم ردیف مردم معمولی کثیفی و الودگی تنفس کنه ؟ مگر اجمقه
پاسخ
جدیدترین اخبار پربازدید ها