کد خبر: ۴۰۱۸۰۳
زمان انتشار: ۱۳:۵۹     ۲۷ آبان ۱۳۹۵
کارشناس سازمان هواشناسی از ورود سامانه جدید بارشی به کشور خبرداد.
به گزارش پایگاه 598 به نقل از میزان، فریبا گودرزی گفت: سامانه جدید بارشی از امروز وارد کشور خواهد شد و همین موضوع نیز سبب می شود تا حدود زیادی از آلودگی هوا در شهرهای صنعتی کشور کاسته شود.

وی افزود: آلودگی هوای شهر تهران نیز که طی چند روز گذشته در وضعیت قرمز قرار داشته از امروز تا حدودی کاسته خواهد شد.

کارشناس سازمان هواشناسی با اشاره به کاهش شدید دمای هوا در سراسر کشور خاطرنشان کرد: سامانه بارشی که وارد کشور شده است، سبب کاهش شدید دمای هوا در بسیاری از استان ها خواهد شد و به همین خاطر نیز بارش برف و باران را در برخی استان ها شاهد خواهیم بود.

گودرزی از بارش باران در شهرهای شمالی کشور خبرداد و تصریح کرد: امروز در برخی از شهرهای شمالی کشور بارش باران را خواهیم داشت ضمن اینکه در شمال غرب کشور نیز بارش های پراکنده ای را شاهد خواهیم بود.

وی از بارش برف و باران در 12 استان کشور طی روزهای شنبه و یکشنبه خبرداد و بیان کرد: در استان های گیلان، مازندران، تهران، آذربایجان شرقی و آذربایجان غربی، اردبیل، مرکزی، قزوین، زنجان، سمنان، قم و البرز در روزهای شنبه و یکشنبه بارش باران و برف پیش بینی می شود.

کارشناس سازمان هواشناسی با ارائه هشداری به ساکنان برخی از استان های کشور تاکید کرد: با توجه به اینکه در استان های مازندران، گیلان و گلستان طی روزهای شنبه، یکشنبه و دوشنبه بارش شدید باران را خواهیم داشت به شهروندان این شهرها توصیه می شود از حضور در نقاط پر خطر پرهیز کنند.
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:۱
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
ارسال نظرات
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۴۹ - ۲۷ آبان ۱۳۹۵
۱
۰
یعنی تا یکشنبه ولش کنیم به امان خدا
اگر نبارید چه ، سابقه داشته
اگر دیر تر بارید چه این هم سابقه داشته
ابتکار باید محاکمه شود
قارس و تبریز و اصفهان هم همسایه بغلی
پاسخ
جدیدترین اخبار پربازدید ها