کد خبر: ۴۰۱۸۶۵
زمان انتشار: ۱۰:۴۰     ۲۸ آبان ۱۳۹۵
بازیگر سریال «همسایه‌ها» گفت: همیشه دوست داشتم با غفوریان و رضویان کار کنم و همکاری با آنها برایم جذابیت دارد که در سریال «همسایه‌ها» به تحقق پیوست زیرا آنها حرفه‌ای هستند.

به گزارش پایگاه 598، «حسین سلیمانی» بازیگر سریال «همسایه‌ها» به کارگردانی مهران غفوریان در گفت‌وگو با خبرنگار رادیو و تلویزیون خبرگزاری فارس گفت: «همسایه‌ها» سریالی فانتزی است که من نیز در این سریال نقش برادر مهران غفوریان را بازی می‌کنم.

بازیگر سریال «پنج کیلومتر تا بهشت» درباره تکه کلام انتخابی برای این کاراکتر بیان داشت: بخش‌هایی از این شخصیت شبیه به خودم است و تا به حال شخصیتی مشابه به آن را بازی نکرده بودم. همچنین هنوز به تکه کلامی برای شخصیت‌ها فکر نکردیم. اگر دیدید که در «شاهگوش» برخی تکه کلام‌ها گرفت،‌ خواست مردم بود نه من و تجربه‌ای که برایم حاصل شد این بود که هیچگاه تکه کلامی را از خودم نسازم. در ادامه روند کار ممکن است تکه کلامی شیرین به ذهن بچه‌ها بیاید و از آن استفاده کنند و بعد از پخش و استقبال مخاطب به این نتیجه برسیم که بهتر است از آن استفاده کنیم.

وی درباره فضای این سریال نیز بیان داشت: «همسایه‌ها» طنز بسیار شیرینی دارد و من نیز برای اولین بار در چنین فضایی بازی می‌کنم. همچنین تمامی بازیگران به صورت ویژه در نقش‌هایشان ظاهر شده‌اند. این سریال اتفاق مبارکی در رسانه ملی است و مطمئنم که از آن استقبال خواهد شد.

بازیگر سریال «چرخ فلک» از تجربه همکاری‌اش با غفوریان گفت: تا به حال در قالب بازیگر در تله فیلم «دلسپرده» با او همکاری کرده بودم و اولین بار است که غفوریان در سمت کارگردان و من نیز بازیگر سریال هستم. همیشه دوست داشتم تا با غفوریان و رضویان کار کنم و همکاری با آنها برایم جذابیت دارد چراکه در ژانر خودشان افراد حرفه‌ای هستند.

وی با اشاره به تغییر کارگردان‌های این سریال نیز گفت: آرش معیریان به خاطر شکستگی پا و اینکه می‌بایست در لوکیشن اصلی، به طور روزانه و با عصا از سه طبقه بالا و پایین می‌رفت، نتوانست در ادامه ما را همراهی کند. اما از طرفی ما تجربه خوبی را با این کارگردان داشتیم و دوست داشتیم تا این همکاری نیز ادامه داشته باشد.

سلیمانی تغییر فضای کار را مربوط به نوع نگاه هر کارگردانی دانست و افزود: با تغییر کارگردان، فضای سریال نیز تغییر کرده است و آقای سبط احمدی نیز جزو معدود تهیه کننده‌هایی است که دوباره برای این سریال هزینه کرد. در کل باید بگویم که نگاه هر کارگردانی متعلق به خودش است و همین باعث تفاوت آثار خواهد شد.

بازیگر سریال «زعفرانی» با اشاره به حضورش در سریالی طنز گفت: در این سالها سریال «شاهگوش»، فیلم 360 درجه و ... را در قالب طنز بازی کرده بودم، اما نوع و فضایی که در این سریال تجربه کردم با آنها تفاوت بسیاری دارد. بداهه گویی‌های مهران غفوریان و جواد رضویان برخی اوقات باعث می‌شود تا چند برداشت ابتدایی، به دلیل خنده من کات داده شود و دوباره ضبط از سر گرفته شود. در حقیقت حضورم در این سریال کلاس بازیگری است که مدت‌ها انتظارش را می‌کشیدم.

این بازیگر که در سریال «پرستاران» به کارگردانی علیرضا افخمی نیز بازی کرده است،‌ در این باره گفت: در یکی از اپیزودهای این سریال در نقش افسر پلیسی بازی کردم  که کاراکتری شیرین و لهجه‌ای لاهیجانی دارد و در خلال قصه یک زندانی را به بیمارستان می‌برد.

 

وی در پایان گفت: چندین پیشنهاد سینمایی و تئاتر داشتم که به دلیل حضور در این سریال نتوانستم قبول کنم.


نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها