کد خبر: ۴۰۱۸۸۴
زمان انتشار: ۱۴:۲۷     ۲۸ آبان ۱۳۹۵
مسئول کمیته تبلیغات ستاد سرشماری استان یزد از تمدید مهلت سرشماری بر اساس اعلام ستاد مرکزی سرشماری در این استان خبر داد.
به گزارش پایگاه 598، محمدضیاء اولیا در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در یزد اظهار داشت: بنابر اعلام ستاد سرشماری کشور، به منظور اتمام عملیات ماموران آمارگیر و سرشماری خانوارهای غایب، مرحله حضوری سرشماری نفوس و مسکن 95 به مدت سه روز کاری تمدید شد.

وی افزود: بر این اساس کار آمارگیری و مراجعه به منازل مردم برای ثبت اطلاعات خانوارها تا پایان روز دوشنبه، اول آذرماه ادامه خواهد یافت.

اولیا با اشاره به اینکه تعداد زیادی از خانوارهای یزدی در هنگام مراجعه ماموران سرشماری غایب بوده‌اند، بیان کرد: ستاد سرشماری استان یزد از خانوارهای غایب خواست تا در مدت زمان باقی‌مانده نسبت به ثبت اطلاعات خود در سامانه سرشماری اقدام کنند.

مسئول کمیته تبلیغات ستاد سرشماری استان یزد عنوان کرد: خانوارهای غایب چنانچه کد خانوار غایب دریافت کرده‌اند، نسبت به ارسال اطلاعات خود به ستادهای شهرستان اقدام کنند.

وی یادآور شد: خانوارهای غایب همچنین می‌توانند آدرس محل سکونت و نام مامور مراجعه کننده به منزل خود را به سامانه 10006434 ارسال نمایند.

اولیا خاطرنشان کرد: شماره‌ تلفن‌های ستادهای سرشماری شهرستان‌های مختلف استان یزد نیز در کانال تلگرامی به نشانی sarshomari95yazd@ بارگذاری شده است.

به گزارش فارس، بر اساس اعلام مرکز آمار ایران، استان یزد حدود یک میلیون و 120 هزار نفر جمعیت دارد که تاکنون بیش از 85 درصد این آمار سرشماری شده‌اند.
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها