کد خبر: ۴۱۱۳۷۸
زمان انتشار: ۲۰:۴۷     ۱۳ بهمن ۱۳۹۵
سرمربی تیم تراکتورسازی گفت:دیدگاههای مدیرعامل و سرمربی پرسپولیس فرسنگ ها با این رویه تفاوت دارد و آنها هرگز به دنبال فوتبال ناپاک نبوده و نیستند.
به گزارش پایگاه 598 به نقل از کاپ، امیر قلعه نویی درباره شایعاتی که پیرامون دوپینگ یکی از بازیکنان تراکتورسازی مطرح شده است اظهار داشت:شرم بر این فوتبال!متاسفم چنین بحث هایی مطرح می شود.از این فوتبال بدم آمد.مگر یک برد و باخت چقدر ارزش دارد؟یک بازی در راه است و فقط یک بازی است.نه چیزی بیشتر و باید هر نتیجه ای داخل زمین اتفاق افتاد را پذیرفت.
 
وی ادامه داد:در همه این سال ها بارها و بارها گفته ام این فوتبال ارزش ندارد همه چیز را زیر سوال ببریم.کسی دیگر درباره قهرمانی پرتغال صحبت می کند؟خداوکیلی کسی یادش هست بیست سال پیش چه تیمی قهرمان شد؟مسائل اخلاقی و معرفتی را زیر پا نگذاریم.
 
سرمربی تراکتورسازی در ادامه گفت:من نمی دانم این شایعات از کجا نشات می گیرند.هر چند اطمینان دارم که دیدگاههای مدیرعامل و سرمربی پرسپولیس فرسنگ ها با این رویه تفاوت دارد و آنها هرگز به دنبال فوتبال ناپاک نبوده و نیستند.
 
وی ادامه داد:نمی خواهم نام بازیکنی که این افراد به بازیکن شریف ما منتسب کرده اند را بیان کنم.فقط چون بحث یکی از بااخلاق ترین بازیکنان تاریخ فوتبال ایران در فضای مجازی مطرح شده و اتهام بزرگی به او زده شده است می گویم که راست می گویند شاید بازیکن ما دوپینگی باشد اما نوع دوپینگش معرفت و اخلاق و مرام است.او از از خانواده شهداست و جز معرفت از او ندیده ایم.
 
قلعه نویی افزود:از کمیته اخلاق و پلیس فتا می خواهم هر چه سریعتر به این روند ورود کنند.به طور حتم با ادامه اینگونه جوسازی ها،مشکلات بیشتر و بیشتر می شود.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها