کد خبر: ۴۲۴۷۷۰
زمان انتشار: ۱۲:۴۳     ۰۴ تير ۱۳۹۶
یک منبع امنیتی در استان کرکوک اعلام کرد یکی از سرکرده های ارشد داعش در عملیات نیروهای مبارزه با تروریسم در جنوب غرب این استان به هلاکت رسید.
به گزارش پایگاه 598 به نقل از العالم، یک منبع امنیتی به شبکه خبری سومریه گفت: نیروهای تابع مرکز مبارزه با تروریسم پس از جمع آوری اطلاعات در یک عملیات ویژه یکی از سرکرده های گروه تروریستی داعش به نام "رشید مجید السرای" ملقب به الرماح را به هلاکت رساندند. وی مسئول امور امنیتی منطقه العباسیه واقع در ۴۵ کیلومتری جنوب غرب کرکوک بود.

این منبع تصریح کرد که این عملیات تحت پوشش امنیتی فوق سری اجرا شد و به هلاکت این سرکرده در عمق مناطق اشغال شده توسط گروه تروریستی داعش انجامید.

این منبع امنیتی که نخواست نامش فاش شود گفت اهمیت این عملیات در این است که سرکرده گروه تروریستی داعش را در عمق مواضع این گروه به هلاکت رساند.

این منبع به مکانیسم اجرای عملیات و این که این عملیات از طریق فرود چترباز صورت گرفته یا حمله خاص، اشاره ای نکرد.

گفتنی است استان کرکوک (واقع در ۲۵۰ کیلومتری شمال بغداد) شاهد درگیری ها و خشونت های تقریبا مداوم است. این در حالی ست که دستگاه های امنیتی نیز پیوسته از بازداشت عناصر وابسته به گروه تروریستی داعش و سرکرده های آن خبر می دهند. این گروه تروریستی همچنان شهر الحویجه و مناطق اطراف آن را در اشغال خود دارد.
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها