کد خبر: ۴۲۵۰۶۵
زمان انتشار: ۱۳:۲۷     ۱۰ تير ۱۳۹۶
300 نفر از کارمندان مخابرات خراسان رضوی در اعتراض به عدم توجه به مطالباتشان در مقابل اداره‌کل کار این استان تجمع کردند.
به گزارش پایگاه 598 به نقل از خبرگزاری فارس از مشهد، 300 نفر از کارمندان مخابرات خراسان رضوی صبح امروز در مقابل اداره‌کل کار و امور اجتماعی این استان به‌منظور پیگیری مطالبات خود تجمع کردند.

نماینده کارمندان معترض مخابرات در گفت‌وگو با خبرنگار فارس، با بیان این‌که مخابرات مشهد حدود 14 روز است تعطیل‌ شده و بدون کارمند فعالیت می‌کند، اظهار کرد: برای احقاق حقوق خود جمع شده‌ایم و برای تحقق آن تلاش می‌کنیم.

وی در مورد علت تجمع کارمندان مخابرات استان نیز گفت: عدم احقاق حق‌وحقوق کارمندان، اجرا نشدن طرح طبقه‌بندی مشاغل و نبود امنیت شغلی، از علل تجمع اعتراضی کارمندان مخابرات است.

نماینده کارمندان معترض در مورد طرح طبقه‌بندی مشاغل عنوان کرد: این طرح به‌طور قانونی باید از سال 91 توسط مخابرات اجرا می‌شد اما تاکنون اقدامی در مسیر اجرایی شدن این قانون صورت نگرفته است.

وی گفت: با شکایت کارمندان مخابرات، در اسفند سال گذشته از سوی قاضی حکم مبنی بر الزام اجرای این طرح صادر شد.

این کارمند مخابرات ادامه داد: علی‌رغم صدور حکم قاضی مبنی بر اجرای طرح طبقه‌بندی مشاغل، مخابرات زیر بار اجرای آن نمی‌رود.

گفتنی است، پیش‌ازاین نیز تجمعات مشابهی از سوی کارمندان معترض مخابرات خراسان رضوی شکل‌گرفته بود که با توجه به عدم تحقق خواسته آنان و بی‌توجهی به مطالبات کارمندان مخابرات، این تجمع‌ها ادامه‌دار شده است.
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها