کد خبر: ۴۲۵۳۸۷
زمان انتشار: ۰۱:۳۱     ۱۴ تير ۱۳۹۶
سرمربی پرسپولیس گفت: طارمی شاید دوست دارد برود البته حیف است. او دو سال آقای گل بوده، نمی‌توانم بگویم چه اتفاقی رخ داده چون در جریان نیستم، خودش بیشتر از همه ضرر خواهد کرد.
به گزارش پایگاه 598 به نقل از فارس، برانکو ایوانکوویچ در جمع خبرنگاران در مورد پیروزی پرسپولیس مقابل امیدهای این تیم گفت: این اولین بازی بود. طبیعی است که همیشه مسابقات بهترین تمرین است و در مسابقات بیشتر از تمرینات یاد می‌گیرید. خوشحالم که بازیکنان جوان ما معیارهایی که می‌خواستند داشتند.

وی افزود: پرسپولیس این فصل 23-24 بازیکن دارد و نیمکت خوبی در این فصل داریم.

برانکو ایوانکوویچ ادامه داد: خودتان دیدید مهم‌تر اینکه بازیکنانی که می‌خواستیم را گرفتیم شجاع، مصلح، منشا و بازیکنان جوانی که در تمرینات ابتدایی هستند و با حضور این بازیکنان سطح تیم ما بالاتر رفته است.

وی در مورد تغییر زمان قرعه کشی لیگ برتر گفت: نمی‌دانم چرا قرعه کشی لیگ برتر به تعویق افتاده اگر یکماه پیش این مراسم برگزار می‌شد بهتر بود.

برانکو در مورد وضعیت طارمی گفت: این سوال را باید از ترکاشوند و طاهری بپرسید، من در جریان نیستم که چه شده. می‌فهمم؛ طارمی شاید دوست دارد که برود البته حیف است که برود او دو سال آقای گل بوده است. نمی‌توانم بگویم چه اتفاقی رخ داده چون در جریان نیستم خودش بیشتر از همه ضرر خواهد کرد. او بازیکن ماست اجازه مذاکره با باشگاه دیگری داشته سال جام جهانی است و هر تمرینی را از دست بدهد ضرر می‌کند.

وی در مورد اینکه اگر بازیکنی دلش با تیم نیست بماند خوب است؟، گفت: هر فردی دنبال بهبود شرایط ورزشی‌اش است. در فصل نقل و انتقالات ببینید چه اتفاقاتی در دنیا رخ می‌دهد هر فردی می‌خواهد از یک تیم به تیمی دیگر برود و قیمت‌ها بالاست و برخی اوقات باشگاه‌ها مخالف جدایی هستند، همانطوری که بیرانوند تصمیم گرفت بماند.

سرمربی پرسپولیس در مورد اینکه جای طارمی را با مهاجم داخلی یا خارجی پر می‌کنید، گفت: در حاضر این جا را هم با منشا پر کرده‌ایم اگر در بازار بازیکن خوبی هست با حضور مهدی دیگر بالای ۲۳ سال جا نداریم.

سرمربی پرسپولیس در مورد برگزاری سه بازی سنگین بعد از دربی در آلمان در آستانه بازی با الاهلی عربستان گفت: مهم‌ترین مساله برای ما این است که تا بازی با الاهلی که تقریبا دو ماه دیگر است آماده شویم. در این مدت ۵ بازی خواهیم داشت و چند بازی دوستانه هم داریم و مهم‌ترین مساله برای ما این است که تا آن بازی آماده شویم.

برانکو  در مورد وضعیت صادق محرمی و حضورش در اردوی تیم امید گفت: محرمی با ما به اوکراین می‌آید.

وی در مورد اینکه بشار رسن با پرسپولیس به اوکراین می‌آید و آیا او قرارداد بسته یا نه اظهار داشت: این سوال برای من نیست باید از باشگاه بپرسید و وضعیت را خواهیم دید. این سوال را من پاسخگو نیستم.
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها