کد خبر: ۴۲۵۷۵۱
زمان انتشار: ۱۰:۴۳     ۱۹ تير ۱۳۹۶
کارشناس سازمان هواشناسی گفت: دمای هوای تهران امروز به 40 درجه بالای صفر می رسد.
به گزارش پایگاه 598 به نقل از میزان، فریبا گودرزی اظهار داشت: در این بازه زمانی اتفاق خاصی در مورد گرمای هوا رخ نداده و در تهران دمای 43 درجه در سالهای قبل تجربه شده بود. این در حالی است که روز گذشته دمای تهران در گرمترین ساعت به 39.2 درجه  بالای صفر رسیده بود. البته امروز طی هشت روز آینده  گرمترین روز تهران بوده و دما به 40 درجه بالای صفر می رسد. 

وی ادامه داد: خنک ترین روز هفته پنج شنبه است و در تهران شاهد بارش باران خواهیم بود. کارشناس سازمان هواشناسی افزود: گرمترین مرکز استان اهواز با دمای 48 درجه بالای صفر بود و پس از آن قم با 43 و یزد با همین دما در رتبه های بعدی قرار دارند. البته شهر مهران در استان ایلام دمای 51 درجه را تجربه کرد. 

به گفته گودرزی امروز در شمال و شمال غرب کشور شاهد بارش باران خواهیم بود و دما در این مناطق برای فرار از گرما مناسب است. بارش در استان های ساحلی خزر تا پایان هفته ادامه دارد. 

وی در مورد وضعیت جوی جنوب شرق کشور گفت:برای کرمان امروز و فردا بارش باران پیش بینی می شود. این بارش روز چهارشنبه متوقف و دوباره از روز پنج شنبه آغاز می شود. برای جنوب استان سیستان و بلوچستان هم بارش پراکنده پیش بینی می شود.
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها