کد خبر: ۴۲۶۰۰۳
زمان انتشار: ۱۰:۱۰     ۲۲ تير ۱۳۹۶
منصور لشکری قوچانی گفت: تعریفی که از سوپراستار سینما در دنیا مطرح می‌شود در ایران وجود ندارد.
به گزارش پایگاه 598 به نقل از ایرنا:  تهیه کننده فیلم سینمایی «قاتل اهلی» معتقد است، سینمای ایران بازیگر محبوب و مشهور دارد اما سوپراستار ندارد.
 
منصور لشکری قوچانی گفت: تعریفی که از سوپراستار سینما در دنیا مطرح می‌شود در ایران وجود ندارد.
 
وی ادامه داد: سوپراستار یعنی بازیگری که با حضور در هر فیلمی گیشه آن را تضمین کند چون مردم حتما بواسطه حضور او آن فیلم را تماشا خواهند کرد.
 
لشکری قوچانی افزود: بنابراین بازیگر سوپراستار با توجه به حجم زیاد طرفداران به همین اندازه حساسیت در انتخاب نقش ها دارد تا اثری که در آن ایفای نقش می کند، برای مخاطب سینما جذاب و دیدنی باشد.
 
این تهیه کننده سینما ادامه داد: با این تعریف می توان دریافت که در سینمای ایران بازیگر محبوب و مشهور داریم اما سوپر استار نداریم چون بازیگران عموما به این نکته که در هر فیلمی نباید بازی کنند، توجه ندارند.
 
لشکری قوچانی با تاکید بر اینکه سوپراستار در دنیا با وسواس نقش‌های خود را انتخاب می‌کند، گفت: بخش زیادی از بازیگران ایرانی به دلیل مسائل مالی و مشکلات اقتصادی عموما در هر فیلم و نقشی بازی می‌کنند.
 
تهیه کننده فیلم سینمایی «هفت ماهگی» با بیان اینکه آنچه درباره بازیگران مطرح می شود با واقعیت فاصله دارد، افزود: بسیاری از بازیگران ما اگر یک سال نقشی را بازی نکنند با مشکلات بسیار شدید مالی مواجه خواهند شد، بنابراین با توجه به این موضوع بازیگران به خاطر فیلمنامه نه چندان جذاب جواب رد به بازی در فیلم می دهند.
 
وی تاکید کرد: سینما باید برای خود بخش بازرگانی مستقلی به وجود بیاورد و به سمت کسب درآمد پیش برود تا شکل معقول و درستی در تولید آثار به خود بگیرد زیرا امروزه کل سینمای ایران با مشکلات فراوان سرمایه گذاری مواجه است.
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها