کد خبر: ۴۲۶۴۶۱
زمان انتشار: ۰۹:۴۷     ۳۱ تير ۱۳۹۶
اداره کل مدیریت بحران استانداری خوزستان با توجه به اعلامیه اداره کل هواشناسی خوزستان مبنی بر وقوع دمای بالای ۵۰ درجه در بیشتر نقاط استان از ابتدا تا پایان هفته جاری ساعت کار کلیه ادارات بجز مراکز عملیاتی، خدماتی را تا ساعت ۱۳ اعلام کرد.
به گزارش پایگاه 598 به نقل از تسنیم، اداره کل هواشناسی خوزستان در اطلاعیه‌ای از پیشبینی وقوع دمای 50 درجه و بالاتر را  برای  جمعه (30 تیرماه) تا 5 نجشنبه هفته آینده  ( 5 مرداد) در اکثر نقاط استان  خبر داد.

اداره کل مدیریت بحران استانداری خوزستان نیز با توجه به اعلامیه اداره کل هواشناسی خوزستان مبنی بر وقوع دمای بالای 50 درجه در بیشتر نقاط استان از ابتدا تا پایان هفته جاری همچنین تقاضای مدیرعامل شرکت برق منطقه‌ای خوزستان  در راستای بالا بودن میزان مصرف برق، تامین برق خانگی و  ایجاد رفاه برای شهروندان زمان فعالیت ادارات خوزستان  را کاهش داد.

در این اطلاعیه ساعت کار کلیه بانک‌ها ادارات، سازمان‌ها، شرکت‌ها، مراکز آموزشی و دستگاه‌های اجرایی استان (بجز مراکز عملیاتی، خدماتی، امدادی، بهداشتی و درمانی، بیمارستان‌ها و مراکز آتش‌نشانی) در روزهای شنبه تا چهارشنبه  هفته آینده (31 تیرماه تا 4 مردادماه) ساعت 13 اعلام شده است.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها