کد خبر: ۴۳۵۷۵۰
زمان انتشار: ۱۴:۳۰     ۰۳ دی ۱۳۹۶
فتاح:
رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) گفت: وام‌های پرداختی از سوی کمیته امداد امام خمینی (ره) به مددجویان این نهاد قرض الحسنه است.
به گزارش پایگاه 598 به نقل از میزان، رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) گفت: وام‌های پرداختی از سوی کمیته امداد امام خمینی (ره) به مددجویان این نهاد قرض الحسنه است.

سید پرویز فتاح گفت: تمام وام‌هایی که از سوی کمیته امداد امام خمینی (ره) به مددجویان این نهاد حمایتی پرداخت می‌شود به طور قرض الحسنه است.

وی افزود: این افتخار ما است، وام‌هایی که به مددجویان کمیته امداد امام خمینی (ره) پرداخت می‌کنیم قرض الحسنه بوده و سود‌های کلان از مددجویان دریافت نمی‌شود.

رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) با اشاره به مضرات وام‌های با بهره بالا تصریح کرد: وام‌هایی که با بهره بالا به افراد پرداخت می‌شود علاوه بر اینکه به تولید ضربه وارد می‌کند، مشکلاتی را برای فرد وام گیرنده در پی دارد.

فتاح با تاکید بر ممنوعیت وام با سود بالا در کمیته امداد امام خمینی (ره) خاطرنشان کرد: وام‌های پرداختی ما قرض الحسنه است و پرداخت وام با سود بالا را ممنوع کرده ایم.

وی در خصوص تعاملات نمایندگان مجلس شورای اسلامی با مسئولان کمیته امداد امام خمینی (ره) اظهارکرد: در بحث برنامه ششم توسعه، مذاکرات خوبی با نمایندگان مجلس شورای اسلامی داشتیم و نمایندگان از هر طیف برای کمک به جامعه مددجویی اعلام آمادگی کرده اند.


نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها