آخرین اخبار
کد خبر: ۴۴۰۲۶۸
تاریخ انتشار: ۲۷ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۲:۳۹
یک مقام مسئول بانک ملی اعلام کرد
عضو هیئت مدیره بانک ملی ایران، گفت: مسافران خارج از کشور می‌توانند از طریق باجه‌های این بانک در ۶ فرودگاه بین‌المللی کشور ارز مسافرتی خود را دریافت کنند.
به گزارش پایگاه 598 به نقل از بانک ملی ایران، غلامرضا پناهی عضو هیئت مدیره بانک ملی ایران، با بیان اینکه در اجرای سیاست بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران، همه شعب ارزی این بانک در سراسر کشور برای فروش ارز به مسافران خارجی آماده‌اند، اظهار کرد: مقتاضیان ارز مسافرتی با ارائه مدارک مورد نیاز در واحد‌های بانک ملی ایران نسبت به واریز ریال اقدام و در قبال آن رسید دریافت می‌کنند.

وی افزود: باجه‌های بانک ملی ایران در گیت‌های خروجی فرودگاه‌های بین المللی امام خمینی (ره)، اصفهان، شیراز، تبریز، ارومیه و اهواز با دریافت رسید نسبت به پرداخت ارز خریداری شده به مسافران اقدام می‌کنند.

پناهی ادامه داد: با توجه به گستردگی شعب بانک ملی ایران، امکان ارائه سرویس مناسب برای مسافران محترم فراهم است، بنابراین مسافران می‌توانند بدون نگرانی و با آرامش خاطر حداکثر چهار روز کاری قبل از سفر به شعب بانک مراجعه و نسبت به خرید ارز مقرر اقدام کنند.

وی با بیان این که شعب ارزی بانک ملی ایران آماده افتتاح حساب ارزی سرمایه گذاری در مقاطع یک ماهه تا یک ساله با نرخ سود مناسب ارزی هستند، گفت: پرداخت سود به سپرده‌های ارزی به صورت ارز خواهد بود و بانک‌ها مکلف به بازپرداخت ارز دریافتی هستند.
برچسب ها: ارز مسافرتی
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: