کد خبر: ۴۴۰۵۵۸
زمان انتشار: ۱۰:۴۵     ۰۳ ارديبهشت ۱۳۹۷
با توجه به لزوم مراجعه زائران خانه خدا به پزشکان معتمد به منظور انجام معاینات و سنجش توانایی جسمی و روحی، تمامی زائران حداکثر تا ۱۰ اردیبهشت‌ماه باید به پزشکان معتمد سازمان حج و زیارت مراجعه کنند.
به گزارش پایگاه 598 به نقل از فارس: زائران خانه خدا پس از انتخاب کاروان‌های حج تمتع ۹۷، باید در جلسات آموزشی که توسط بعثه مقام معظم رهبری برگزار می‌شود، شرکت کنند.

همچنین مراجعه به پزشکان معتمد سازمان حج و زیارت از دیگر وظایف زائران خانه خدا قبل از سفر به حج است بر همین اساس سازمان حج و زیارت برای هر کاروان در استان و شهر خود پزشکانی را معرفی کرده است تا زائران در زمان مقرر به آن‌ها مراجعه کنند.

پزشکان معتمد نیز توانایی جسمی و روحی زائران را سنجیده و آن‌ها را برای حضور بهتر در حج تمتع راهنمایی می‌کند.

بر اساس اطلاعیه سازمان حج و زیارت، تمامی زائران خانه خدا باید تا حداکثر ۱۰ اردیبهشت‌ماه به پزشکان معتمد این سازمان مراجعه کنند و این زمان قابل تمدید نیست. به همین دلیل بهتر است زائران در اسرع زمان به پزشک مراجعه کرده و اطلاعات صحیح از وضعیت جسمی و روحی خود را در اختیار آن‌ها قرار دهند تا مشکلی در روند حج تمتع ۹۷ ایجاد نشود.

به گزارش فارس، امسال بیش از ۸۰ هزار نفر در سفر معنوی حج تمتع از جمهوری اسلامی ایران حضور دارند که اولین گروه ۲۵ تیرماه به حج اعزام می‌شوند.
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها