کد خبر: ۴۴۰۷۵۱
زمان انتشار: ۰۹:۱۰     ۰۹ ارديبهشت ۱۳۹۷
«آیا تلگرام فیلتر می‌شود یا خیر؟ جواب این است که بله بالاخره وقتی گروه‌های سیاسی و افراد صاحب نظر در کشور اظهار نظر می‌کنند یعنی این که در مراجع سیاستگذار و تصمیم گیر کشور این مباحث مطرح است یعنی نمود مطالب جلسات در مظان افکار عمومی قرار می‌گیرد. این مسائل وجود دارد. اما خب باید طی یک جمع بندی باید به یک روال قانونی تبدیل شود.»
به گزارش پایگاه 598 به نقل از ایسنا، جهرمی در تازه‌ترین اظهارنظر خود درباره فیلتر تلگرام گفت: تلگرام فیلتر می‌شود یا خیر؟ جواب این است که بله بالاخره وقتی گروه‌های سیاسی و افراد صاحب نظر در کشور اظهار نظر می‌کنند یعنی این که در مراجع سیاستگذار و تصمیم گیر کشور این مباحث مطرح است یعنی نمود مطالب جلسات در مظان افکار عمومی قرار می‌گیرد. این مسائل وجود دارد. اما خب باید طی یک جمع بندی باید به یک روال قانونی تبدیل شود.

این در حالی است که هفته گذشته ریییس‌جمهور کشور در پیامی اینستاگرامی اعلام کرده بود که از حقوق مردم برای استفاده از شبکه‌های مجازی سیانت خواهد کرد و دسترسی مخاطبان به شبکه‌ها محدود نخواهد شد.

ضمن اینکه در یکی دو روز گذشته سرعت دانلود عکس و فیلم در تلگرام کاهش یافته و کاربران بابت این قضیه با مشکل مواجه هستند.نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۲
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها