کد خبر: ۴۴۰۹۲۳
زمان انتشار: ۱۴:۵۴     ۱۴ ارديبهشت ۱۳۹۷
سفیر سابق آمریکا در عربستان معتقد است اتهام‌زنی‌های اخیر نتانیاهو به ایران روشی برای منحرف کردن توجه پلیس و رسانه‌ها از پرونده فساد اوست.
به گزارش پایگاه 598 به نقل از باشگاه خبرنگاران: سفیر سابق آمریکا در عربستان معتقد است اتهام‌زنی‌های اخیر نتانیاهو به ایران روشی برای منحرف کردن توجه پلیس و رسانه‌ها از پرونده فساد اوست.

«چاس فریمن»، سفیر سابق آمریکا در عربستان سعودی در مصاحبه با خبرگزاری اسپوتنیک گفت: اتهام‌زنی‌های اخیر بنیامین نتانیاهو، نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی، به ایران درباره برنامه هسته‌ای این کشور ترفندی برای منحرف کردن توجه پلیس و رسانه‌ها از پرونده فساد اوست.

نتانیاهو روز دوشنبه در یک شوی تلویزیونی تمسخرآمیز مدعی شد ایران به فعالیت‌های هسته‌ای خود برای ساخت سلاح اتمی ادامه می‌دهد. لفاظی‌های نخست وزیر رژیم صهیونیستی ۶۰ روز پس از آن مطرح شد که وی از سوی پلیس این رژیم به اتهام فساد مورد بازجویی قرار گرفت. این سومین پرونده فساد نتانیاهو در کمتر از دو سال است.

فریمن افزود: به نظر می‌رسد، این اقدام بی پروای نتانیاهو، صرفا برای منحرف کردن اذهان عمومی از مشکلات قانونی و سیاسی خودش است.

سفیر سابق آمریکا در عربستان اظهار داشت اتهامات بی اساس نتانیاهو علیه ایران، نشان دهنده نقش اسرائیل در دستکاری سیاست‌های آمریکا و کشاندن این کشور به جنگ با ایران است.

وی تاکید کرد: بدون شک، جمهوری اسلامی لفاظی‌های نتانیاهو را به حساب ترس روانی اسرائیل از ایران می‌گذارد.
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها