کد خبر: ۴۴۱۵۶۴
زمان انتشار: ۱۱:۵۲     ۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۷
سخنگوی سازمان آتش نشانی شهر تهران از آتش سوزی یک ساختمان مسکونی ۵ طبقه در خیابان کاشانی خبر داد.

به گزارش پایگاه 598 به نقل از باشگاه خبرنگاران: سخنگوی سازمان آتش نشانی شهر تهران از آتش سوزی یک ساختمان مسکونی ۵ طبقه در خیابان کاشانی خبر داد.

سید جلال ملکی سخنگوی سازمان آتش نشانی شهر تهران اظهار کرد: در ساعت ۲:۵۱ دقیقه بامداد امروز (یکشنبه) حادثه آتش سوزی یک ساختمان مسکونی در خیابان کاشانی، خیابان گل‌های دوم به سامانه ۱۲۵ آتش نشانی اعلام شد که بلافاصله ۳ ایستگاه با تجهیزات کامل به محل اعزام شدند.

وی افزود: محل آتش سوزی یک ساختمان مسکونی ۵ طبقه ۱۰ واحده بود که در طبقه همکف آن که پارکینگ بود چندین دستگاه خودرو و موتور سیکلت وجود داشت.

ملکی گفت: زمانی که آتش نشان‌ها به محل حادثه رسیدند مشاهده کردند که یک دستگاه خودرو پورشه، یک دستگاه خودرو ۲۰۷ و یک موتورسیکلت کاملا شعله ور و آتش در حال گسترش به اطراف است و دود غلیظی هم پارکینگ و طبقات بالا را پر کرده بود.

سخنگوی سازمان آتش نشانی شهر تهران بیان کرد: آتش نشان‌ها با نفوذ به پارکینگ شروع به خاموش کردن آتش کردند و همزمان نیز گروه دیگری با دستگاه‌های تنفسی به طبقات بالای ساختمان که ساکنان در آنجا محبوس شده بودند، رفتند و توانستند ساکنان را از راه پشت بام، از ساختمان خارج کنند و در نهایت ۴۰ نفر از ساکنان این ساختمان بدون آسیب از ساختمان خارج شدند.

وی افزود: آتش در ساعت ۵:۲۶ دقیقه بامداد خاموش و محل تحویل عوامل انتظامی شد.

ملکی گفت: در این حادثه یک آتش نشان دچار آسیب دیدگی جزئی شد که به عوامل اورژانس تحویل داده شدند.


نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها