کد خبر: ۴۴۸۱۵۱
زمان انتشار: ۱۲:۰۹     ۰۲ آبان ۱۳۹۷
رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ جزئیات اعترافات مردی را که اقدام به مجروح کردن تعدادی از زنان در مناطق مختلف شهر تهران کرده بود، تشریح کرد.

به گزارش پایگاه 598، رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ جزئیات اعترافات مردی را که اقدام به مجروح کردن تعدادی از زنان در مناطق مختلف شهر تهران کرده بود، تشریح کرد.

به گزارش ایسنا، سردار علیرضا لطفی دراین‌باره گفت: در پی چندین فقره جرح عمدی تعدادی از بانوان در مناطق مختلف شهر تهران توسط راکب یک دستگاه موتورسیکلت طرح هوندا 125 و با توجه به اهمیت و حساسیت موضوع ، پرونده ای در این خصوص در اداره 16 پلیس آگاهی تهران بزرگ تشکیل و اقدامات پلیسی جهت شناسایی و دستگیری متهم در دستور کار ویژه قرار گرفت.

لطفی ادامه داد: تمامی شکات پرونده در اظهاراتی مشابه عنوان کردند که به صورت پیاده در حال تردد بودند که فردی موتورسوار از پشت سر به آنها نزدیک شده ، با جسم تیز آنها را از ناحیه پا مجروح و به سرعت از محل دور شده است.

رییس پلیس آگاهی تهران بزرگ با اشاره به اظهارات یکی از شکات گفت: یکی از شاکیان عنوان کرد که در ساعت 12 به صورت پیاده در حال تردد بوده که فردی ناشناس با موتورسیکلت ، با پیراهن چهارخانه و قرمز و شلوار مشکی ، قد بلند و در حالیکه کلاه کاسکت به سر داشت از پشت سر به سمتش آمده که ناگهان از ناحیه پای چپ احساس سوزش کرده ؛ پس از لحظاتی متوجه خونریزی شدید از ناحیه پا شده که بلافاصله برای انجام اقدامات درمانی به بیمارستان مراجعه و پس از انجام اقدامات پزشکی و انجام آزمایشان لازم از بیمارستان ترخیص شده و به منزل بازگشته است.

لطفی افزود: با آغاز اقدامات ویژه پلیسی ، کارآگاهان اداره 16 پلیس آگاهی با انجام تحقیقات میدانی به مناطق وقوع جرم مراجعه کرده و در بررسی تصاویر بدست آمده از دوربین‌های مداربسته موفق شدند تا تصاویر صحنه‌های مربوط به جرح تعدادی از شکات پرونده را بدست آوردند و سرانجام با بهره‌گیری از تمامی تجهیزات پلیسی، کارآگاهان اداره 16 موفق به شناسایی هویت راکب موتورسیکلت بنام "علیرضا" 42 ساله شدند که بلافاصله با شناسایی مخفیگاه وی در منطقه خانی آبادنو ، در ساعت 23 دیشب دستگیر و در بازرسی از مخفیگاهش جسم تیز استفاده شده در زمان ارتکاب جرم نیز کشف شد.

وی با بیان اینکه بلافاصله پس از انتقال متهم به اداره 16 پلیس آگاهی تهران بزرگ ، تحقیقات از وی آغاز شد و صراحتا به ارتکاب جرم اعتراف کرد، گفت: متهم در اظهارات اولیه اعتراف کرد که مدت چهار سال است که متأهل است و مدتی است که با همسرش دچار مشکل شده است طوری که همسرش خانه را ترک کرده است، به همین علت از تمامی زنان متنفر شده و تصمیم به انتقام گیری گرفته است و با یک شی ء نوک تیز سوارموتورسیکلت شده و در خیابان های شهر به دنبال خانم ها می رفته و در مکانی خلوت با جسم تیز به آنها می زده.

رییس پلیس آگاهی تهران بزرگ با بیان اینکه متهم از لحاظ روانی تحت فشار قرار داشت، تصریح کرد: متهم ادعا کرد که به همین علت اقدام به این کار می کرده و بیشتر در مناطق خانی آباد ، نازی آباد ، خیابان نبرد و افسریه این کار را انجام داده است تا به قول خودش از زن ها انتقام بگیرد.

رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ افزود: متهم پرونده برابر هماهنگی بعمل آمده با مقام محترم قضایی دادسرای ناحیه 33 و برای انجام تحقیقات تکمیلی در اختیار اداره 16 پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفته است ؛ لذا ازکلیه شهروندان بویژه بانوان محترم که بدین شکل مورد جرح عمدی توسط سرنشین یک دستگاه موتورسیکلت قرار گرفتند دعوت می شود تا برای پیگیری شکایات خود به نشانی اداره 16 پلیس آگاهی تهران بزرگ در خیابان وحدت اسلامی مراجعه کنند.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها