کد خبر: ۴۴۸۴۶۶
زمان انتشار: ۱۴:۲۵     ۱۴ آبان ۱۳۹۷
انقلاب اسلامی ایران علیه رژیم طاغوت پهلوی سال ۵۷ به پیروزی رسید و در ۱۲ فروردین ۵۸ مورد همه‌پرسی ملت ایران قرار گرفت. این مسئله بارزترین ویژگی مثبت انقلاب بود که جمهوریت و احترام به نظر مردم را از ابتدا سرلوحه‌ی آغاز مسیر خود قرارداد. در این همه‌پرسی از بین همه‌ی واجدین شرایط، ۹۸/۲ درصد آن‌ها شرکت کردند که از کلیه‌ی افراد شرکت کننده ۹۹/۳۱ درصد به آن رأی مثبت دادند. پس از موافقت مردم با برقراری حکومت جمهوری اسلامی، انسجام و اتحاد ملت به اوج خود رسیده بود. پیوند انقلاب اسلامی، ایران و ملت ناگسستنی شده بود و استقلال ایران هر روز رو به تکامل میرفت.

"استقلال، آزادی، جهموری اسلامی" شعاری بود که قدرت‌های استعمارگر و زورگو، به‌ویژه آمریکا، آن را در جهت منافع خود نمیدیدند. دشمنی‌های دشمننان قسم خورده شروع شد. سفارت‌خانه را به مرکز شنود تبدیل و شروع به جاسوسی از ملت ایران کردند. با ایجاد کودتاها قصد از بین بردن استقلال سیاسی ایران را داشتند. در طول هشت سال جنگ ایران و عراق از دولت بعثی و رژیم صدام حسین حمایت کردند. به هواپیمای مسافربری ایران حمله‌ی موشکی کردند و به فرمانده‌ی آن مدال افتخار دادند. دانشمندان علمی و هسته‌ای را ترور کردند. تحریم های ظالمانه‌ی غذا و دارو را برقرار کردند و از هیچ جنایت و ظلمی فرونگذاشتند و با چهره‌ای بزک کرده سخت‌ترین فشارهای امنیتی، روانی و اقتصادی را علیه ملت ایران تحمیل کردند.

این جنایات تنها محدود به ایران نبوده و نیست. سیاست آمریکا از بدو ایجاد بر زورگویی به ضعیف‌ها و زیردستان بوده و هست. از کشتار و برده‌داری بومیان آمریکا و عقیم‌سازی زنان سرخ‌پوست تا سرکوب تجمعات، اعتراضات و اعتصاب‌های کارگران و مردم آمریکا.

آن‌ها مسببان حمله‌ی اتمی به هیروشیما و ناکازاکی، استفاده از سلاح شیمیایی و کشته شدن یک و نیم میلیون نفر در جنگ ویتنام، کشته شدن یک میلیون نفر در عراق، کشته شدن بیش از چهل هزار غیرنظامی در افغانستان، حمایت از رژیم صهیونیستی و نسل‌کشی در فلسطین و دیگر جنایات فاجعه‌آمیز هستند. آمریکا در قرن اخیر عامل اصلی نبردها و جنگ‌افروزی‌هایی بوده و هست که میلیون‌ها انسان‌ بی‌گناه را به کام مرگ کشانده است.

در این شلوغی جنگ‌هایی که آمریکا علیه ایران به راه انداخته‌است ما می‌گوییم انقلاب اسلامی؛ چون پس از گذشت چهل سال مقاومت، این ایران بوده که طمع و قدرت‌طلبی آمریکا را به حداقل رسانده و در مسیری که از صفر شروع کرده همچنان به سمت اوج می‌رود. ایران اما با بصیرت رهبری فرزانه، آگاه و مقتدر با اتحاد بیش از پیش ملت و با تکیه بر سنت الهی مقابل شر شیاطین می‌ایستد ‌و نه‌تنها در مسیر صعود به قله‌ی آرمان‌های انقلاب اسلامی قدم برمیدارد، دشمن را به افول و نابودی محکوم و شر آن‌ها را هم به خودشان برمی‌گرداند.


نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها