کد خبر: ۴۴۸۵۵۵
زمان انتشار: ۱۴:۲۴     ۱۶ آبان ۱۳۹۷
سخنگوی اورژانس خبر داد؛
سخنگوی اورژانس کشور گفت: در تصادفات زنجیره‌ای دیشب ۸۵ نفر مصدوم شدند.
به گزارش پایگاه 598، مجتبی خالدی سخنگوی سازمان اورژانس کشور درباره جزییات تصادف‌های زنجیره‌ای شب گذشته توضیح داد: متاسفانه شب گذشته در چند محور از محور‌های مواصلاتی کشور شاهد تصادف‌های زنجیره‌ای بودیم.

وی ادامه داد: اولین تصادف در ساعت ۱۷:۳۷ دقیقه در محور قزوین-تاکستان به وقوع پیوست که این حادثه منجر به مصدومیت ۳۴ نفر شد.

خالدی افزود: حادثه دوم در ساعت ۱۸:۲۰ دقیقه در محور آزادراه زنجان-قزوین به وقوع پیوست که این تصادف منجر به مصدومیت ۸ نفر از هموطنان شد.

سخنگوی اورژانس کشور تصریح کرد: سومین حادثه در کیلومتر ۱۵ بروجرد-اراک به وقوع پیوست که در این حادثه نیز ۷ نفر مصدوم شدند.

وی تصریح کرد: ساعت ۱۹ نیز تصادف زنجیره‌ای دیگر در محور نیشابور به مشهد به وقوع پیوست در این حادثه نیز ۱۷ نفر مصدوم شدند.

خالدی افزود: متأسفانه پس از این حوادث شاهد دو تصادف دیگر در محور‌های تهران-قزوین و منطقه رباط میل استان مرکزی بودیم که در این حوادث نیز ۱۹ نفر از هموطنان مصدوم شدند.

سخنگوی اورژانس کشور گفت: حوادث شب گذشته در مجموع منجر به مصدومیت ۸۵ نفر از هموطنان شد که بلافاصله پس از گزارش حوادث نیرو‌های اورژانس برای درمان و انتقال مصدومان به مراکز درمانی به محل حادثه اعزام شدند.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها