کد خبر: ۴۴۸۸۰۷
زمان انتشار: ۰۹:۵۸     ۲۳ آبان ۱۳۹۷
تجمع متقاضیان مسکن‌مهر به علت مشکلات فراوان تحویل واحدهای مسکونی؛
دیروز معترضان مسکن‌مهر پردیس در مقابل ساختمان شهید دادمان وزارت راه‌وشهرسازی حضور یافته بودند که در پی آن به داخل ساختمان دعوت شدند و با حضور در سالن اجتماعات طبقه همکف وزارتخانه ضمن پذیرایی از آنها با وزیر راه‌وشهرسازی و معاونان وی مذاکره کردند. وزیر جدید راه‌وشهرسازی در دیدار با تجمع‌کنندگان و متقاضیان مسکن‌مهر از آنها بابت عدم تکمیل این پروژه عذرخواهی کرد.
به گزارش پایگاه 598 به نقل از «وطن ‌امروز»، عباس آخوندی چند روز پیش در مراسم تودیع خود اعلام کرد افتخار می‌کنم دولت یک خانه هم نساخت. در دوران وزارت آخوندی در وزارت راه‌وشهرسازی انتقادات فراوانی به این وزارتخانه شد که یکی از آنها عدم تکمیل پروژه مسکن‌مهر بود. متقاضیان مسکن‌مهر بارها به علت مشکلات عدیده به آخوندی اعتراض کرده بودند. آنها دیروز با حضور در مقابل وزارت راه‌وشهرسازی به روند کند تکمیل مسکن‌مهر اعتراض کردند و وزیر جدید برخلاف عباس آخوندی از آنها میزبانی کرد و به علت وجود مشکلات عدیده عذرخواهی کرد. صبح دیروز حدود ۱۰۰ نفر از ساکنان و متقاضیان مسکن‌مهر پردیس با حضور در مقابل ساختمان مرکزی نسبت به تاخیر در واگذاری واحدهای مسکن‌مهر در پردیس اعتراض کردند. محمد اسلامی وزیر راه‌وشهرسازی نیز بعد از مدتی در جمع متقاضیان مسکن‌مهر حاضر شد و بعد از مطرح شدن مشکلات از سوی ساکنان مسکن‌مهر پردیس اظهار داشت: در وهله نخست از همه مردمی که به‌خاطر  برخی مشکلات و وضعیت به وجود آمده دچار مشکل شدند به عنوان نماینده عالی دولت در وزارت راه‌وشهرسازی عذرخواهی می‌کنم. با این حال خوشحالم در یک جمع دوستانه مشکلات شما عزیزان مطرح شد تا به امید خدا و کمک و همکاری یکدیگر بتوانیم آن را به سرانجام برسانیم. وی ادامه داد: تمام مطالبی که افراد بابت مسکن‌مهر شهر جدید پردیس در این جلسه اعلام کردند؛ از آنها مطلع شدم و از خبرهای مربوط به آن آگاه هستم. در این باره و با توجه به مشکلات به وجود آمده نکته مهم این است که با شما و در کنار شما این مشکلات را حل کنیم و با یک برنامه اجرایی اقدام و عمل به جای وعده و وعید داشته باشیم. قطعا در این مسیر از مشارکت دیگر دستگاه‌ها هم بهره خواهیم برد تا کار به سرانجام برسد.

دستور پیگیری مشکلات مسکن‌مهر
محمد اسلامی در این جلسه خطاب به حبیب‌الله طاهرخانی، مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید و احمد اصغری مهرآبادی، مشاور وزیر در پروژه مسکن‌مهر ضمن اعلام اینکه تمام موارد و خواسته‌های پروژه مسکن‌مهر و دیگر پروژه‌ها در این باره پیگیری شود، تصریح کرد: قطعا هر پروژه با پروژه‌های دیگر فرق دارد و در مسکن‌مهر پردیس هر فاز شرایط متفاوتی دارد. وی ادامه داد: بخشی از امکانات در اختیار وزارت راه‌وشهرسازی است که امیدوارم امکانات دیگر بخش‌ها نیز فراهم شده و در یک زمان‌بندی مناسب کار با رعایت همه تعهدات و شرایط لازم پیش برود. وزیر راه‌وشهرسازی در پایان تأکید کرد: اولویت وزارت راه‌وشهرسازی اتمام مسکن‌مهر و تشکیل کانون‌های گرم خانواده در این پروژه است.
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۱
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها