کد خبر: ۴۴۸۹۹۲
زمان انتشار: ۱۱:۳۶     ۲۷ آبان ۱۳۹۷
دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب تأکید کرد: آل سعود جرثومه فساد است و از روزی كه شكل گرفت تا به امروز روزی نیست كه دست به جنایت نزنده باشد؛ امروز به طور حتم اعلام می كنیم پیروزی انصارالله یمن و سرنگونی آل سعود نزدیك است.
به گزارش پایگاه 598 به نقل از خبرنگار خبرگزاری رسا، آیت الله اراكی دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی ظهر امروز در تجمع بزرگ طلاب و حوزویان در حمایت از مردم مظلوم یمن كه در مدرسه فیضیه برگزار شد، با اشاره به افسار گسیختگی جبهه استكبار و جنایات آن در جهان گفت:  یمن در روایات منبع جوشش حكمت نام برده شده و جنایات آل سعود كه با مباشرت غرب صورت می گیرد از كم نظیر ترین جنایات تاریخ است.

وی با اشاره به این كه اجتماع امروز ما فراخوان وجدان جهانی است، اظهار داشت: همه باید در حمایت از مردم مظلوم یمن فریاد برآورند.

نماینده خبرگان فیضیه را پایگاه انقلاب اسلامی دانست و خطاب به همه مظلومان یمن ابراز داشت: اعلام می كنیم با همه امكانات به شما یاری خواهیم رساند، زیرا خون شما خون ما و درد و رنج شما درد و رنج ما است.

وی تأکید کرد: آل سعود جرثومه فساد است و از روزی كه شكل گرفت تا به امروز روزی نیست كه دست به جنایت نزنده باشد؛ امروز به طور حتم اعلام می كنیم پیروزی انصارالله یمن و سرنگونی آل سعود نزدیك است.
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها