کد خبر: ۴۵۴۱۶۴
زمان انتشار: ۱۲:۱۸     ۰۵ فروردين ۱۳۹۸
معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان همدان گفت: مردم و مسافران نوروزی از توقف در حاشیه سدها و رودخانه های فصلی استان همدان پرهیز کنند.
به گزارش پایگاه 598، حسین بشری در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: با توجه به فعالیت موج بارشی طی دو روز آینده در استان همدان و اطلاعیه‌های سازمان هواشناسی جاده‌ها و محورهای مواصلاتی استان همدان خیس و لغزنده است و باید رانندگان مراقبت بیشتری داشته باشند.

بشری افزود: با توجه به حجم ترددها و شلوغ بودن مسیرها رعایت مقررات راهنمایی و رانندگی، داشتن سرعت مطمئنه و نداشتن عجله و شتاب در رانندگی و عدم توقف در مسیر رودخانه‌ها یک ضرورت است.

وی در ادامه افزود: به دلیل بارش برف در گردنه‌ها و محورهای کوهستانی استان همدان داشتن زنجیر چرخ، لباس گرم و پر بودن باک بنزین، سالم بودن برف پاک کن‌ها به رانندگان توصیه و تاکید می‌شود توصیه‌های پلیس را در طول مسیر مورد توجه قرار دهند.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان همدان گفت: مردم و مسافران نوروزی باید از توقف در حاشیه سدها و رودخانه‌های فصلی استان همدان پرهیز کنند.

وی اضافه کرد: همچنین به علت رعد و برق به شهروندان توصیه می‌شود از حضور در فضای باز، کنار درخت‌ها و اشیای فلزی خودداری کنند.
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها