کد خبر: ۴۵۴۲۸۹
زمان انتشار: ۱۳:۱۱     ۰۹ فروردين ۱۳۹۸
فرماندار سنندج، با اشاره به هشدارهای سازمان هواشناسی، گفت: برای روزهای آینده تعیین تعدادی دستگاه اجرایی به عنوان معین، در نظر گرفتن مدارس جهت اسکان اضطرای و تشکیل تیم‌های پاکسازی قبل از وقوع سیل احتمالی در نظر گرفته شده است.
به گزارش پایگاه 598، محمد ابراهیم زارعی در سومین جلسه ستاد مدیریت بحران شهرستان سنندج ، اظهار کرد: مصوبات مهمی از جمله پاک سازی فوری انهار در نقاط مختلف شهر و حریم پایاب سد، مسیر پل‌ها، تخلیه خانه‌های کارگری در حریم رودخانه‌ها، پاکسازی جاده روستاهای هانیس و خیاره سنندج، شهرک پنج آذر و اعزام تیم کارشناسی به نقاط حادثه خیز شهرک بهاران، به تصویب رسیده است.

وی تصریح کرد: اولویت کاری اعضای ستاد مدیریت بحران قبل از بارش‌های روز یکشنبه مرتفع کردن این دستورالعمل‌ها خواهد بود و باید بعد از خروج از جلسه دست به کار شوند.

فرماندار سنندج از آموزش و پرورش نواحی(1و2)سنندج جهت تعیین چند مدرسه در مناطق وقوع حادثه احتمالی جهت اسکان اضطراری و محدودیت ترافیکی در بلوار کردستان و چند نقطه از شهرستان با کمک پلیس راهور و نیروی انتظامی خبر داد .

در ادامه رئیس ستاد مدیریت بحران شهرستان سنندج، عنوان کرد: چند دستگاه اجرایی به عنوان (معین) در امر کمک رسانی و پاکسازی مناطق سیل زده تعیین شدند که با مشخص شدن محدوده فعالیت از جمله لشکر28 پیاده ارتش معین(منطقه1)، ناحیه مقاومت بسیج سپاه سنندج معین(منطقه2)، بنیاد مسکن انقلاب اسلامی معین(بهاران و گریز)، سازمان همیاری شهرداری ها معین (منطقه3 و ناحیه منفصل شهرستان حسن آباد)، جهاد نصر کردستان و بخشداری معین(نایسر، ننله، آساوله و دوشان) انتخاب شدند .

لازم به ذکر است خبرهای تکمیلی در مورد زمان و مکان مشخص محدودیت‌های ترافیکی متعاقبا ارسال می‌شود.


ایسنا
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها