کد خبر: ۴۵۴۵۹۷
زمان انتشار: ۱۰:۲۵     ۲۰ فروردين ۱۳۹۸
بیانیه کانون دانشگاهیان ایران اسلامی:
کانون دانشگاهیان ایران اسلامی ضمن محکوم کردن تصمیم اخیر رئیس جمهور آمریکا اعلام کرد: سپاه، هرگز با تصمیم جاهلانه و متاثر از رویکردهای صهیونیستی قابل تحریم و تهدید نیست و هویت اصیل، مردمی و اسلامی آن تغییر نمی کند.
به گزارش پایگاه 598، کانون دانشگاهیان ایران اسلامی طی بیانیه‌ای در محکوم کردن تصمیم رئیس جمهور آمریکا در تروریستی اعلام کردن سپاه پاسدران انقلاب اسلامی اعلام کرد: سپاه، هرگز با تصمیم جاهلانه و متاثر از رویکردهای صهیونیستی قابل تحریم و تهدید نیست و هویت اصیل، مردمی و اسلامی آن تغییر نمی کند.

در این بیانیه آمده است:

« ملت قهرمان ایران اسلامی

رئیس جمهور آمریکا در اقدامی نابخردانه، خلاف عرف و حقوق بین الملل، در ادامه سناریوهای قبلی، یک نهاد مهم و قانونی جمهوری اسلامی ایران ( سپاه همیشه سرافراز پاسداران انقلاب اسلامی) را نهادی تروریستی اعلام کرد؛ ساختاری که به صراحت اصل صد و پنجاه قانون اساسی و نیاز همیشگی انقلاب اسلامی، در نخستین روزهای پیروزی انقلاب، تشکیل شد تا همواره در نگهبانی از انقلاب و دستاوردهای آن نقش بی بدیل داشته باشد و در عرصه های مختلف، در کنار ملت، خدمت رسانی نماید.

این سپاه، هرگز با تصمیم جاهلانه و متاثر از رویکردهای صهیونیستی قابل تحریم و تهدید نیست و هویت اصیل، مردمی و اسلامی آن تغییر نمی کند.

نقش آفرینی این نهاد تاثیرگذار بر معادلات منطقه ای و جهانی به ویژه حمایت از مظلومان جبهه مقاومت، سبب شده است سردمداران زخم خورده آمریکا، عمق کینه خود را از این لشکر الهی که در صف اول مقابله با تروریسم است با تروریست خواندن آن، ابراز نمایند.

کانون دانشگاهیان ایران اسلامی، ضمن محکوم نمودن این تصمیم شرورانه و شیطانی آمریکا؛ از مجلس شورای اسلامی و شورای عالی امنیت ملی، انتظار دارد تا در کوتاه‌ترین زمان ممکن نسبت به عمل متقابل و بازدارنده اقدام نمایند؛ از وزارت امور خارجه نیز خواسته می شود تا از طریق و مجاری حقوقی، سیاسی و دیپلماتیک، این نقض فاحش مقررات بین المللی از سوی رئیس جمهور آمریکا را در بالاترین سطح پیگیری نماید.
"یریدون لیطفئوا نورالله بافواههم والله متم نوره ولو کره الکافرون ( صف / ۸)»

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۱
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها