کد خبر: ۴۵۵۵۳۱
زمان انتشار: ۲۱:۴۲     ۰۹ ارديبهشت ۱۳۹۸
«دونالد ترامپ» رئیس جمهوری آمریکا روز دوشنبه از «جو بایدن» نامزد دموکرات ها در انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۲۰ ایالات متحده به شدت انتقاد کرد.
به گزارش پایگاه 598، ترامپ در صفحه توییتر خود نوشت: رسانه ها (اخبار جعلی)، برای جو خواب آلو، سخت تبلیغات می کنند.

ترامپ در ادامه این توییت آورد: خنده دار است، من به خاطر بایدن و اوباما (رئیس جمهوری سابق آمریکا) اینجا هستم. آنها کاری نکردند و حال شما ترامپ را دارید، کسی که کارها را تمام می کند.

رئیس جمهوری آمریکا پنجشنبه هفته گذشته نیز بایدن را به باد استهزا گرفت و در توییتی نوشت: خوش ‌آمدی جو خواب‌آلو. فقط امیدوارم هوش لازم برای مدت طولانی داشته باشی تا کمپین موفقی را مدیریت کنی.

ترامپ در ادامه این توییت خطاب به بایدن یادآور شد که با افرادی تعامل خواهی کرد که اندیشه های بیماری دارند. اگر چنین کردی، تو را در نقطه آغاز خواهم دید.

اما بایدن نیز بیکار ننشست و با انتشار ویدیویی ضمن انتقاد شدید از عملکرد ترامپ، رسماً از عزم خود برای شرکت در انتخابات ریاست‌ جمهوری 2020 آمریکا به عنوان نامزد حزب دمکرات خبر داد.

بایدن هشدار داد که «ارزش‌های اصلی ملت آمریکا، دموکراسی و هر آن چیزی که باعث شده آمریکا، آمریکا شود در معرض خطر قرار گرفته است».

نتایج نظرسنجی جدید شبکه خبری «ای بی سی نیوز» و روزنامه «واشنگتن پست» حاکی است که بایدن می تواند در انتخابات ریاست جمهوری 2020 ، ترامپ را شکست دهد.

همچنین نتایج این نظرسنجی نشان داد که بایدن در میان دیگر نامزدهای دموکرات پیشتاز است و با فاصله اندکی از «برنی سندرز» به عنوان نزدیکترین رقیب خود پیش است.
ایرنا
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها