کد خبر: ۴۵۵۶۷۴
زمان انتشار: ۱۲:۱۴     ۱۲ ارديبهشت ۱۳۹۸
معاون اجتماعي فرماندهي انتظامي استان همدان گفت: نفر دوم كه به تازگي دستگير شده معتقد است كه انگيزه قتل خودنمايي و خروج از كشور بوده، اما ممکن است این ادعا برای این باشد که دست به گمراهی پلیس زده و خودش را تبرئه کند تا به عنوان شریک جرم معرفی نشود.
به گزارش پایگاه 598، سرهنگ حسین بشری درباره انتشار خبری که  انگیزه قاتل روحانی همدانی را خودنمایی قاتل و دستاویزی برای خروج وی از کشور معرفی کرده بود اظهار کرد: ‌نفر دوم که در زمان قتل در خودرو قاتل حضور داشته، دستکیر شده است.

وی با بیان اینکه یافتن انگیزه قاتل برای ما و دستگاه قضایی بسیار حائز اهمیت است، افزود:‌ اما وقتی قاتل در قید حیات نیست، پیچیدگی‌های پرونده افزایش می‌یابد و باید همه فرضیات را دنبال کنیم و به تحقیق از دوستان و فامیل او بپردازیم.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان همدان با اشاره به اینکه نفر دوم که به تازگی دستگیر شده معتقد است انگیزه قتل خودنمایی و خروج از کشور بوده و از اول انگیزه کشتن در کار نبوده است، تصریح کرد: در حال حاضر نمی‌توانیم این فرضیه را به طور کامل رد و یا تأیید کنیم.

وی با بیان اینکه این یک فرضیه است، ادامه داد: ما فرضیات متعددی را در کنار هم می‌گذاریم یا به انگیزه قاتل پی می‌بریم و یا اعلام می‌کنیم که نمی‌توان قطعاً از انگیزه قاتل سخن گفت.

بشری با اشاره به اینکه ممکن است این فرد برای فرار از مجازت اعلام کند که قاتل از ابتدا نیت کشتن کسی را نداشته است، خاطرنشان کرد:‌ به هرحال ممکن است این ادعا برای این باشد دست به گمراهی پلیس زده و خودش را تبرئه کند تا به عنوان شریک جرم معرفی نشود.

وی با بیان اینکه روشن شدن پرونده زمان‌بر است، گفت:‌ پس از تکمیل تحقیقات اطلاع رسانی به طور کامل انجام خواهد شد.
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها