کد خبر: ۴۵۵۷۸۲
زمان انتشار: ۱۳:۵۴     ۱۵ ارديبهشت ۱۳۹۸
رئیس پلیس پایتخت گفت: رستوران‌ها و سینما‌ها در ماه مبارک رمضان از یک ساعت قبل از افطار تا سحر مجاز به فعالیت هستند.
به گزارش پایگاه 598 به نقل از مهر، سردار حسین رحیمی در جمع خبرنگاران اظهار کرد: مرکز سروش حدود سه ماه است که راه اندازی شده است.وی افزود: این مرکز یک مرکز بازپروری نمونه در جهان است و قرار است تا ۴ ماه دیگر این مرکز به ظرفیت ۵ هزار نفری برسد.

سردار رحیمی گفت: نگاه ما صرفاً دید بازپروری و سم زدایی نیست بلکه نگاه به بازگشت معتادان به خانواده است.وی افزود: حدود ۸۰ درصد فعالیت‌های کمپ سروش توسط مددجویان انجام می‌شود.

رئیس پلیس پایتخت در خصوص فعالیت پلیس در ماه مبارک رمضان گفت: با ورود به ماه رمضان رعایت و حرمت این ماه از سوی تمام شهروندان مورد انتظار ما است، از شهروندان درخواست داریم تا کسانی هم که مشکل و یا بیماری دارند تظاهر به روزه خواری در ملأ عام نکنند چرا که با این افراد برخورد خواهیم کرد.

وی افزود: مراکز طبخ غذا، فست فودها، رستوران‌ها و سینما‌ها تا یک ساعت قبل از اذان باید فعالیت خود را آغاز و تا قبل از آغاز سحر تمام کنند.

سردار رحیمی خاطرنشان کرد: اگر مراکزی قصد دادن و توزیع غذا به بیرون از رستوران‌ها را دارند باید با هماهنگی پلیس اماکن این اقدام را انجام دهند، همچنین وضعیت تردد شهروندان پایتخت در محدوده زوج یا فرد در ایام ماه رمضان اعلام خواهد شد.
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها