آخرین اخبار
کد خبر: ۴۶۳۲۴۶
تاریخ انتشار: ۲۵ آبان ۱۳۹۸ - ۱۴:۴۴
چمران:
عضو شورای ائتلاف جریان‌های انقلاب به دعوت قالیباف از جوانان برای شرکت در انتخابات مجلس اشاره کرد و گفت: آقای قالیباف در ائتلاف هستند.
به گزارش پایگاه 598، مهدی چمران عضو شورای ائتلاف جریان‌های انقلاب در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان، با بیان اینکه هنوز به مصداق‌ها نرسیدیم، اظهار کرد: تلاش می‌کنیم تا از مردم کمک بگیریم و نظر آن‌ها را دخیل بدانیم.

عضو شورای ائتلاف جریان‌های انقلاب با بیان اینکه در همه استان‌ها شورا‌هایی را شکل می‌دهیم، ادامه داد: این شورا‌ها حدوداً ۳۰ نفره هستند که از اقشار مختلف متشکل می‌شوند و با تشکیل مجمع، در بین کاندیدا‌ها افرادی را انتخاب می‌کنند و کاندیدا‌های مورد نیاز را به آرا عمومی می‌گذاریم و نظرسنجی می‌کنیم تا چه کسانی در لیست قرار گیرند.

او افزود: امیدواریم این حرکت با کمک مردم، نیرو‌های انقلابی و تمام گروه‌هایی که با یکدیگر ائتلاف کردند شکل گیرد تا مردم بیشترین سهم را در انتخاب نهایی و تعیین لیست داشته باشند.

چمران به دعوت آقای قالیباف از جوانان برای شرکت در انتخابات مجلس اشاره کرد و گفت: آقای قالیباف در ائتلاف هستند و به نیرو‌های جوانی که به میدان آمدند فرصتی داده خواهد شد تا خود را نشان دهند و معرفی کنند.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: