آخرین اخبار
کد خبر: ۴۶۳۵۲۱
تاریخ انتشار: ۲۸ آبان ۱۳۹۸ - ۱۴:۵۲
دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان البرز گفت: کسانی که اخلال عمده در امنیت ایجاد کنند قانون گذار ممکن است آن ها را محارب یا مفسد فی الارض تلقی کند.
به گزارش پایگاه 598، حاجی رضا شاکرمی دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان البرز عصر امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به نا آرامی‌های اخیر در این استان اظهار داشت: ما تا روز یکشنبه ۲۶ آبان توصیه کردیم نیروی انتظامی مقداری آرام‌تر برخورد کند ولی با توجه به از بین رفتن اموال خصوصی و عمومی، تصمیم شورای تأمین استان بر این شد که از امروز حضور نیروها در سطح استان حتما موثر و کارآمد باشد و برخوردها قاطع تر صورت بگیرد.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان البرز ادامه داد: کسانی که اخلال عمده در امنیت ایجاد کنند اگر به قصد براندازی نظام و یا تخریب اموال عمومی و خصوصی باشد قانون‌گذار ممکن است آن را محارب یا مفسد فی الارض تلقی کند و نتایج آن بر عهده خودشان است.

وی تصریح کرد: روز اول که مردم برای اعتراض در خیابان‌ ها حضور پیدا کردند و کسی برخورد نکرد و پلیس در کنار مردم بود اما روزهای بعد موضوع دیگر اعتراض به قیمت بنزین نبود و بحث تخریب بود و قطعا برخورد هم متفاوت خواهد بود.

منبع: فارس

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: