کد خبر: ۴۶۴۸۵۱
زمان انتشار: ۱۳:۰۳     ۳۰ آذر ۱۳۹۸
محسن هاشمی:
رئیس شورای اسلامی شهر تهران گفت: یکی از دلایل مردم ری برای جدایی از تهران موضوع کهریزک و آرادکوه است.
به گزارش پایگاه 598 به نقل از فارس، محسن هاشمی رئیس شورای اسلامی شهر تهران صبح امروز در آیین بهره برداری از پروژه های مدیریت شهری در منطقه ۲۰ شهر تهران گفت: همان‌طور که می دانید در ابتدای روز پایانی پاییز هستیم که به روز شب یلدا از آن یاد می شود و این روز را گرامی می‌دارند.

وی ادامه داد: مفهوم یلدا و گرامی داشت آن از آن جهت است که امشب تاریک ترین شب سال به پایان میرسد و به افزایش روشنی و کاهش تاریکی حرکت می کنیم.

رئیس شورای اسلامی تهران گفت: برای ما هم این امید وجود دارد که این روزها چه سخت ترین شرایط اقتصادی را می گذرانیم طی شده و به شرایط بهتری برسیم.

هاشمی افزود: این روزها آلودگی هوا را شاهدیم و در شهر ری هم آلودگی هوا بیشتر از سایر بخش ها است و این ظلم بزرگی است که از تهران به ری می رسد.

وی خاطرنشان کرد: به همین دلیل است که اهالی شهر ری بر موضوع جدایی از تهران تاکید می کنند و موضوع دیگری که آنها را به سمت جدا شدن سوق می دهد بحث کهریزک و آرادکوه است.

رئیس شورای اسلامی شهر تهران گفت: البته از بهشت زهرا و توسعه آن هم نباید غافل شد که این هم یکی از دلایل مردم شهر ری است که به واسطه آن حرف از جدایی ری و تهران می زنند.


نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها