کد خبر: ۴۶۵۰۰۶
زمان انتشار: ۱۱:۵۴     ۰۳ دی ۱۳۹۸
تظاهرات‌کنندگان عراقی پاسخ دندان‌شکنی به موضع‌گیری‌های «رغد» دختر دیکتاتور معدوم عراق و تلاش وی برای موج سواری بر روی اعتراضات مردمی این کشور دادند و خطاب به وی گفتند: خفه شو.
به گزارش پایگاه 598 به نقل از السومریه، منابع عراقی از تظاهرات در بغداد پایتخت این کشور علیه مواضع اخیر رغد صدام دختر دیکتاتور معدوم عراق خبر دادند.

تظاهرات کنندگان شعارهایی علیه رغد صدام و دوره سیاه زمامداری پدر خونریز وی سر دادند و عکس‌های صدام معدوم و دخترش رغد را لگدمال کردند.

تظاهرات کنندگان خطاب به دختر صدام گفتند: خفه شو دختر (صدام) خونریز.

گفتنی است که چندی قبل رغد صدام دختر صدام دیکتاتور معدوم عراق صوتی منتسب به پدرش را منتشر کرد تا فضای اعتراضات این کشور را ضد ایرانی نشان دهد.

رغد در حساب توئیتری خود صوتی را منتشر کرد که گفته می‌شود متعلق به صدام است و می‌گوید «فکر می‌کردند می‌توانند شما را به تهران ببرند، می‌خواهند عراق را روستایی از توابع سرزمین فارس کنند اما شما امیدشان را ناامید کردید و درسی به آنها خواهید داد که سزاوارش هستند.

مشخص نیست صدا، صدای دیکتاتور معدوم است یا خیر و اینکه چه زمانی بیان شده یا خطاب به چه کسانی و درباره چه موضوعی مطرح شده است اما حساب توییتری دختر صدام با انتشار آن تلاش کرده که فضای اعتراض در کشورش را که اعتراض به بیکاری، وضعیت بد معیشتی و فساد است، اعتراض به ایران نشان بدهد.

اعتراضات در عراق از ابتدای اکتبر آغاز شد.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها