کد خبر: ۴۶۵۱۲۵
زمان انتشار: ۱۱:۵۷     ۰۷ دی ۱۳۹۸
رئیس ستاد مدیریت بحران گیلان با بیان اینکه وزش باد گرم طی سال های اخیر بی سابقه بوده است، گفت: تاکنون ۶۶ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان خسارت را برآورد کردیم.
به گزارش پایگاه 598، رضا اسلامی در گفت وگو با ایسنا، با اشاره به وزش باد گرم در استان از روز سه شنبه، اظهار کرد: وزش باد گرم شدید در گیلان طی چند سال اخیر بی سابقه بوده است.

وی با بیان اینکه وزش باد گرم طی سه روز گذشته خسارات زیادی به اراضی کشاورزی و باغی، دامداری و دام پروری، جنگل ها و مراتع وارد کرده است، افزود: برآورد اولیه خسارت ۴۲ میلیارد و ۲۰۷ میلیون تومانی را نشان می دهد.

رئیس ستاد مدیریت بحران استانداری گیلان با بیان اینکه تاسیسات ساختمانی نیز خسارت جدی دیده است، عنوان کرد: در بخش واحدها و منازل مسکونی، وسائل نقلیه و ابنیه تجاری و صنعتی نیز ۱۶ میلیارد و ۱۹۰ میلیون تومان خسارت داشتیم.

اسلامی اضافه کرد: در بخش تاسیسات زیربنایی نیز هشت میلیارد و ۱۴۷ میلیون تومان در سطح استان خسارت برآورد شده است.

وی از خسارت ۶۶ میلیارد و ۵۵۴ میلیون تومانی وزش باد گرم به گیلان خبر داد و خاطرنشان کرد: فرمانداران شهرهای استان گیلان با تشکیل ستادهای مدیریت بحران تمهیداتی را در این راستا مد نظر دارند و نسبت به برآورد دقیق خسارات و رفع مشکلات آسیب دیدگان اقدام خواهند کرد.نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها