کد خبر: ۴۶۵۱۸۱
زمان انتشار: ۱۴:۰۳     ۰۸ دی ۱۳۹۸
پس از کیک با روکش طلا، نوبت به عرضه سیگارهای طلایی لاکچری رسید!
به گزارش پایگاه 598 به نقل از اسپوتنیک، مدتی است که سیگارهایی با طعم بلوبری و روکش طلا در بازار مخصوص افراد پولدار عرضه شده است. گفته شده است که بیشتر بازار این سیگارهای لاکچری در تهران است و افراد خاصی مشتری آن هستند.


همچنین گفته شده است که بازار سیاه خریدو فروش سیگارهای گران قیمت، لاکچری و قاچاق در کوچه ‌احمدی داغ است. این کوچه‌ در محله قدیمی‌ مولوی منطقه ۱۲ پایتخت است که مشتریانش بچه پولدارهای تهران هستند.

به علت اینکه قیمت این سیگارها بسیار گران است، فروش آنها بصورت پاکتی به ندرت صورت می گیرد و بیشتر بصورت نخ فروخته می شود.

گفته شده است که قیمت این سیگارهای طلا، بسته به کیفیت و طعم آن، از ۱۵۰ تا ۸۹۰ هزار تومان تا به ازای هر نخ می باشد. همچنین قیمت بسته آن از ۴۰۰ هزار تا ۲ میلیون تومان گزارش شده است.

بسیاری از کاربران، از این همه اختلاف طبقاتی حیرت زده شدند. به گفته این دسته از کاربران، عده ای محتاج نان شب خود هستند در حالیکه عده دیگر، برای خود سیگاری با روکش طلا تهیه می کنند.

به گفته بسیاری از کاربران، کسی که پول خود را از راه درست و حلال بدست می آورد، هرگز حاضر نیست تا آن را اینگونه هزینه کند. به گفته این دسته از کاربران، افرادی که سیگار طلا مصرف می کنند، یقینا صاحب پول های بادآورده هستند.

در این میان عده ای نیز عنوان کردند که دوست دارند برای یکبار هم که شده یک نخ از این سیگار را تجربه کنند.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها