کد خبر: ۴۶۵۵۸۳
زمان انتشار: ۱۲:۱۰     ۱۵ دی ۱۳۹۸
فرمانده کل ارتش در واکنش به اظهارات اخیر رئیس جمهوری آمریکا مبنی بر اینکه در صورت هر اقدام از سوی ایران، آمریکا ۵۲ دو نقطه از ایران را هدف قرار می‌دهد، تاکید کرد که در یک درگیری احتمالی در آینده که بعید می‌دانم جرات انجام این کار را داشته باشند؛ آنجا مشخص خواهد شد که این اعداد ۵ و ۲ به کجا تعلق خواهد داشت.
به گزارش پایگاه 598 به نقل از فارس، امیر سرلشکر عبدالرحیم موسوی فرمانده کل ارتش در حاشیه مراسم بزرگداشت سرلشکر شهید منصور ستاری که صبح امروز به مناسبت بیست و پنجمین سالگرد شهادت وی در دانشگاه هوایی شهید ستاری برگزار شد، در جمع خبرنگاران گفت: شهادت آرزوی رزمندگان جبهه مقاومت و کسانی است که آرزوی ایجاد جهانی شایسته ظهور امام عصر عج را دارند.

وی در مورد ابراز احساسات مردم نسبت به این سردار سپاه اسلام بیان داشت: در این چند روز حضور مردم از قشر‌های مختلف و ابراز احساسات ان‌ها به گونه‌ای بود که انگار داره تن خود را از دست دادند. ارتشیان و خانواده‌های ان‌ها نیز مانند همه مردم عزدار این سرباز ولایت و مدافع انقلاب هستند و در تمام پادگان‌های ارتش تصاویر این شهید بزرگوار نصب شده و در حال برگزاری مراسم برای این عزیز هستند.

سرلشکر موسوی با بیان اینکه واکنش مردم عزیز ما به شهادت این شهید بزرگوار و همدردی و همراهی با خانواده او چیز عجیبی نیست، گفت: این وحدت بوجود امده ریشه در مبارزات حاج قاسم سلیمانی از انقلاب دفاع مقدس تا امروز دارد. خون فرزندان این ملت در ارتش و سپاه و بسیج برای دفاع از این میهن اسلامی بر زمین ریخته است و شهیدانی، چون شهید ستاری باقری، اردستانی، ابشناسان، همت و حاج قاسم سلیمانی برای اعتلای میهن اسلامی جان خود را فدا کردند.

وی خاطرنشان کرد: وحدت ارتش و سپاه از ابتدای انقلاب وجود داشت و امام ره دست ارتش و سپاه را در دست یکدیگر قرار داد و گفتند دست از دست یکدیگر در نیاورید. رهبر انقلاب نیز تدابیر و فرماندهی شان در جهت وحدت ارتش و سپاه بود و امروز همگان سوگوار حاج قاسم سلیمانی هستند.

فرمانده کل ارتش با اشاره به اقدامات سپهبد شهید سلیمانی در محور مقاومت خاطرنشان کرد: حاج قاسم برای همه ملت‌های منطقه عزیز و دوست داشتنی است.

وی تاکید کرد: امروز تمام فرزندان شهدای لبنان و خانواده‌های رزمندگان سوریه، عراق و تمام مظلومان عالم و تمام انهاییکه که صد امریکا و ضد صهیونیست هستند یاد او زنده نگه داشته و راهش را ادامه می‌هند. وحدت ارتش و سپاه به دلیل یگانگی راه و هدف آن‌ها است.

فرمانده کل ارتش در پاسخ به سوالی درباره تهدیدات رئیس جمهوری آمریکا مبنی بر اینکه در صورت هر اقدام از سوی ایران، آمریکا ۵۲ دو نقطه از ایران را هدف قرار می‌دهد، تاکید کرد: آن‌ها برای حفظ وجه خودشان این کار زشت و غیرقابل توجیه از نظر افکار بین‌المللی اینگونه سخنان را مطرح می‌کنند.

وی در این باره اضافه کرد: اقدام آن‌ها در به شهادت رساندن سپهبد شهید سلیمانی یک اقدام بسیار زشت و غیرقابل قبول در همه جای دنیا است به همین دلیل اینگونه سخنان را مطرح می‌کنند تا بتوانند این اقدام غیرانسانی را تحت الشعاع قرار دهند. اما در یک درگیری احتمالی در آینده که بعید می‌دانم جرات انجامش را داشته باشند مشخص خواهد شد که این اعداد ۵ و ۲ به کجا تعلق خواهد داشت.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها