کد خبر: ۴۶۵۸۶۸
زمان انتشار: ۱۰:۴۰     ۱۹ دی ۱۳۹۸
دانشجویان متحصن در فرودگاه مهرآباد اعلام کردند: از امروز تحصن به کار خود پایان می‌دهد و حرکت انتقام‌جویانه‌ جوانان ایرانی برای خون سردار سلیمانی در جبهه‌ مقاومت وارد مرحله‌ بعد خواهد شد.
به گزارش پایگاه 598، دانشجویان متحصن در فرودگاه مهرآباد ضمن تشکر از سپاه بابت موشک باران پایگاه‌های نظامی آمریکا در عراق اعلام کردند قدم بعدی پس از خروج آمریکا از منطقه، محاصره‌ رژیم اشغالگر قدس و فتح بیت‌المقدس است، که هدف نهایی سردار سلیمانی بود. 

متن بیانیه شماره 4 تحصن «اعزام برای خونخواهی» به شرح ذیل است: 

بسم الله قاصم الجبارین

شروع انتقام سخت جمهوری اسلامی ایران از شب گذشته موجب خوشحالی شده است.

متحصنین فرودگاه مهرآباد نیز ضمن تشکر از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به سران آمریکا اعلام می‌کند موشک‌باران شب گذشته صرفا آغاز انتقام سخت به‌عنوان پروژه‌ی پیچیده‌ی خروج کامل تروریست‌ها از منطقه است و مردم متحد و آگاه منطقه به برکت خون شهید سلیمانی مبارزه‌ خود را تا برقراری صلح و عدالت و نابودی تمام شئون استکبار جهانی ادامه خواهند داد.

ما، متحصنین فرودگاه مهرآباد، وظیفه‌ی خود می‌دانیم ضمن حفظ خشم انقلابی خود با آگاه‌سازی مردم اهداف مطرح شده در بیانیه‌ی سوم تحصن را با قدرت پیگیری کنیم.

بدین منظور تحصن مهرآباد که تاکنون دستاوردهایی نظیر «نوشتن و جمع آوری امضاهای نامه‌ اساتید حوزه و دانشگاه»، «هماهنگی و ارتباط با سایر جوانان و شکل دهی تجمع هایی مشابه در شهرهای مختلف» و همچنین «پیگیری برای تشکیل شاخه‌ی مردمی نیروی قدس» داشته است؛ از امروز وارد فاز جدیدی خواهد شد.

از امروز (چهارشنبه 18 دی) تحصن در فرودگاه مهرآباد به کار خود پایان می‌دهد و حرکت انتقام‌جویانه‌ی جوانان ایرانی در جبهه‌ی مقاومت وارد مرحله‌ی بعد خود خواهد شد.

برنامه‌ریزی‌ها و اقدامات جهت ضربه‌ حداکثری به تمامی بازوهای نظامی و غیرنظامی ایالات متحده در منطقه پیگیری خواهد شد و در قدم بعدی پس از خروج آمریکا از منطقه، محاصره‌ی رژیم اشغالگر قدس و فتح بیت‌المقدس که هدف نهایی سردار سلیمانی بود می‌تواند حق این واقعه و خون شهید را اداکند.

زیرساخت‌ها و مقدمات این پروژه از هم اکنون در حال بررسی و برنامه‌ریزی است. از جمله گسترش ارتباطات با جوانان و گروه‌های مقاومت در منطقه، پیگیری ایجاد شاخه‌ای مردمی جهت آمادگی اقدامات نظامی پیش رو، بررسی گلوگاه‌های آمریکا در منطقه و شیوه‌ی ضربه‌زدن به آنها و دیگر تمهیدات که به زودی توسط شورای تحصن به اطلاع ملت و جوانان ایران و منطقه رسانده خواهد شد.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها