کد خبر: ۴۶۵۹۷۹
زمان انتشار: ۰۹:۵۴     ۲۲ دی ۱۳۹۸
رسانه انقلابی تا چه وقت دنبال آزمون و خطا است. باید دست جریان سازی رسانه های خارجی در مسئله شهید سلیمانی را بست. نباید این گونه آنها وارد میدان شوند و هر گونه می خواهند مسئله موشکی سپاه و این شهید را به نفع خود تمام کنند.
به گزارش پایگاه 598 به نقل از  خبرنگار خبرگزاری حوزه، حسن شمشادی ظهر دیروز در مراسم بزرگداشت هفتمین روز شهادت سردار قاسم سلیمانی  و همرزمانش که با حضور مردم متدین قم  و اهالی رسانه به همت خبرگزاری رسا و با مشارکت مراکز رسانه ای قم در مسجد رفعت برگزار شد گفت: در هفته ای که از شهادت این سردار گذشت، مردم بیشتر با ابعاد اخلاقی، سیاسی و... وی آشنا شدند، اما واقع مطلب این است در این ۴۰ سال که ایشان خدمت کرده بود، کسی از خدمات شان خبری نداشت.

این کارشناس سیاسی افزود: حاج قاسم بیش از این که حرف بزند، اهل عمل بود و قبل از این که حرفی بزند عامل بود. او آموزه اش آیه قرآن بود. اما این مسئله کمتر در بین مسئولین مشاهده می شود.

وی بیان داشت: از این شهید سوال شد، چرا با این همه طرفدار نامزد ریاست جمهوری نمی شوید، گفت من سالها دنبال گلوله ام.

شمشادی گفت: شهید سلیمانی کسی بود که هر کسی می خواست دست او را ببوسد، این کار را نهی می کرد، ولی خودش بارها در جبهه های مختلف سوریه، لبنان و عراق دست رزمندگان را می بوسید.

این کارشناس سیاسی افزود: این شهید با این که در ابتدای بازنشستگی بود و این مسئله با بحران سوریه همراه شد، اما ایشان چون انسان متعهد بودند، وارد خط نبرد شد و دوشا دوش رزمندگان می جنگید و فرماندهی می کرد.

وی  با بیان این که از این شهید سخن گفتن، بسیار سخت است، هر چه فکر می کنی، چه بگویی، باز کم می آوری، گفت: راز محبوبیت این شهید در سخنان رهبر انقلابی که بسیار خوب فرمودند« ایشان دارای خصوصیاتی چون انقلابی بودن، اخلاص، تعهد، شجاعت و تدبیر بودند، باید جستجو کرد.

این کارشناس مسائل سیاسی با بیان این که دستور ترور این دو شهید از سوی ترامپ، حماقتی بود که انجام شده است، گفت: بعد از این اتفاق سایت های خبری دشمنان روی خط خبری آمدند و او را تروریست خواندند که قرار بوده در ۲۵ سال گذشته کشته  شود.

وی بیان داشت: اما خط خبری وطنی ها انتقام بود، این همان سخن رهبر معظم انقلاب بود.  عزتمندانه ایران، سیلی به سربازان تروریستی آمریکا زد که بعد از جنگ جهانی کشوری جرأت چنین کاری را نداشته است.

شمشادی گفت: امریکایی ها گفتند« ۵۲ نقطه ایران را خواهیم زد»، بسیج و سپاه پیام دادند« اگر بزنید ما نقطه های بیشتری می زنیم»، این همان عزت ایران و سانسور خبری رسانه های امریکا است. که اجازه ندادند از آن حمله موشکی چیزی منتشر شود.

این فعال عرصه رسانه افزود: در ادامه اما رسانه های بیگانه و وابسته دنبال کوچک کردن عظمت حمله موشکی بودند، بعد از این مسئله، هواپیمای مسافربری اوکراینی در ایران سقوط می کند، در این سه روز که بعضی از خطوط خبری نسبت به حمله موشکی ساکت بودند، با سقوط هواپیما روی خط خبری آمدند و درباره سقوط هواپیما علیه سپاه موضع گیری کردند.

این کارشناس سیاسی افزود: امروز دوباره اقدام به هجمه های فراوان علیه سپاه کردند.  سازمان هواپیمایی چرا در این مسئله سکوت کرده است، تا دو الی سه روز پیش حرفهایی زده بودند، الان چرا وقتی هجمه علیه سپاه شروع شده، سکوت کردند.

وی بیان داشت: چرا بین دولت و سایر ارگانها هماهنگی نشده است. از صبح، انگشت فشار روی فرمانده هوا و فضا آورده اند و به دنبال استعفایش هستند. سردار قاسم سلیمانی را به شهادت رسانده اند، الان به دنبال استعفای این سردار هستند.

شمشادی گفت: این وقایع نشان می دهد چرا باید در این گونه مسائل مهم رسانه های انقلابی در انفعال باشند. چرا باید خبرهای مهم را از رسانه های خارجی بشنویم و آنها جریان ساز این نوع اخبار مهم باشند.

این کارشناس سیاسی افزود: در گذشته رهبر انقلاب بیمار شدند و نیاز به جراحی داشتند. رسانه ملی در این رابطه خبری منتشر کردند و در طی همان هفته، خبرهایی از این مسئله در رسانه ملی پخش شد.

وی بیان داشت: این خبر به ظاهر ساده است؛ اما اگر رسانه ملی به سراغ این موضوع نمی رفت، رسانه های خبری خارجی وارد میدان می شوند و اقدام به جریان سازی علیه بیماری رهبر انقلاب می کردند.

شمشادی گفت: رسانه ملی هوشمندانه دهان رسانه های خارجی را بست. رسانه دشمن لال شد. وقتی در رسانه فعال باشید، می شود صادقانه و شفافانه، به وقت و به روز، نه این که دشمن بمباران رسانه ای کند بعد رسانه خودی وارد میدان شود.

این کارشناس مسائل سیاسی افزود: رسانه انقلابی تا چه وقت  دنبال آزمون و خطا است. باید دست جریان سازی رسانه های خارجی در مسئله شهید سلیمانی را بست. نباید این گونه آنها وارد میدان شوند و هر گونه می خواهند مسئله موشکی سپاه و این شهید را به نفع خود تمام کنند.
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها