کد خبر: ۴۶۶۰۴۵
زمان انتشار: ۱۳:۵۱     ۲۳ دی ۱۳۹۸
فرماندار بشاگرد گفت: برق 48 روستای این شهرستان در بخش گافر و پارامون قطع شده بود که از دیروز برق 30 روستا با تلاش یگان‌های مدیریت بحران وصل شده است.

به گزارش پایگاه 598، احمد محمودی پیش از ظهر امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در بندرعباس اظهار کرد: بارش‌های شدید باران در روزهای اخیر در مناطق شمالی شهرستان بشاگرد سبب طغیان بی‌سابقه همه رودخانه‌های فصلی این منطقه شده است.

وی افزود: در حال حاضر به دلیل طغیان رودخانه‌ها، راه ارتباطی بشاگرد با بخش گافر و پارامون قطع است و امدادرسانی و آذوقه‌رسانی به این بخش و روستاهای آن با بالگردهای سپاه و ارتش در جریان است.

فرماندار بشاگرد تصریح کرد: برق 48 روستای بشاگرد در اثر سیل قطع شده بود که تا امروز برق 30 روستا با تلاش یگان‌های مدیریت بحران وصل شده اما اتصال برق در 18 روستای باقی‌مانده منوط به کاهش طغیان رودخانه‌ها و ایجاد امکان انتقال تیرهای برق است چون تیرهای برق را سیل با خود برده است.

محمودی با اشاره به تداوم امداد هوایی تا زمان ایجاد امکان برقراری راه‌های ارتباطی، اضافه کرد: 4 بالگرد در منطقه حضور دارند و به طور مستمر در حال انجام عملیات‌های پروازی برای انتقال آذوقه به مردم گرفتار در سیل و مأموریت‌های امدادی هستند.


نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها