کد خبر: ۴۶۶۱۴۴
زمان انتشار: ۱۳:۵۹     ۲۵ دی ۱۳۹۸
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: در صورتی که این تجمعات ادامه‌دار باشد و تجمع کنندگان دست به تخریب بزنند و اهداف براندازانه را پیگیری کنند، باید با آنها برخورد کرد.
به گزارش پایگاه 598، علی مطهری در مورد تجمعات اخیر در پی حادثه هواپیمای اوکراینی، گفت: این تجمعات و شعار دادن ها تا حدی طبیعی است، بالاخره اتفاق مهمی افتاده، اشتباه بزرگی رخ داده و مردم ناراحت هستند. دانشجویان ناراحتند و می‌خواهند اعتراض خود را به گوش مسئولان برسانند و فریادی بزنند.

نماینده مردم تهران ادامه داد: باید اعتراضات تا این حد را قبول کرد و با آنها برخورد مسالمت‌آمیز داشت تا بتوانند حرف خود را بزنند و شعار بدهند حتی ممکن است در جایی توهین کنند، نباید زیاد سخت‌گیری کرد اما در صورتی که این تجمعات ادامه‌دار باشد و تجمع کنندگان دست به تخریب بزنند باید با آنها برخورد کرد. اگر تجمعات به گونه‌ای باشد که اهداف براندازانه را پیگیری کند قطعا هیچ حکومتی تحمل نخواهد کرد.

عضو فراکسیون امید گفت: بالاخره اشتباه بزرگی انجام شده، درست است که پذیرش آن سخت است اما باید قبول کرد به هر حال عمدی نبوده و بناست که مقصران این حادثه مجازات شوند. تجمعات در همین حد که معترضین حرف خود را زدند و شعار دادند کافی است. باید منتظر نتیجه بررسی‌ها باشیم و ببینیم چه برخوردی با مقصران حادثه انجام می‌شود.
وی در خصوص حضور سفیر انگلستان در این تجمعات گفت: سفیر انگلستان ادعا کرده من به خیال اینکه این تجمع به نوعی هم دردی با بازماندگان جانباختگان حادثه هوایی بوده است در این تجمع حضور یافتم و وقتی دیدم تجمع کنندگان شعار می دهند می خواستم خارج شوم که بازداشت شدم.

مطهری افزود: روشن نیست ایشان با چه هدفی در این تجمعات حضور یافته است. اقدامش ناشیانه، غیرمعمول و غیرحرفه ای بوده است. هیچ سفیری چنین کاری را انجام نمی‌دهد. برای ما روشن نیست به چه دلیل در این تجمع حضور یافته است.

وی با انتقاد از اظهارات وزیر امور خارجه انگلیس و تهدید به تحریم ایران گفت: انگلستان نباید طلبکار باشد باید عذرخواهی کند.
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۱
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها