کد خبر: ۴۶۶۳۴۷
زمان انتشار: ۱۱:۱۲     ۱۱ دی ۱۳۹۸
همواره با نزدیک شدن به ایام انتخابات شاهد رشد قارچ گونه افرادی هستیم که کارشان انجام امور ستادهای انتخاباتی کاندیداها می باشد، این افراد در همه انتخابات ها حضور دارند ولی حضورشان در زمان انتخابات ریاست جمهوری بیشتر به چشم می خورد.
به گزارش پایگاه 598 به نقل از عصرخبر، این افراد با رزومه های دروغی و ساختگی که برای خود درست کرده اند، به کاندیداها نزدیک می شوند، حکم و پست و کلی عکس یادگاری می گیرند رزومه شان را چاق تر می کنند و با این شخصیت کاذبی که ساخته اند اقدام به فریب دیگران می کنند و این نتیجه فریب افراد، گاه رسیدن به پست و سمت و مقام است و گاه دریافت های نقدی!


یکی از این افراد که از طریق نزدیکی و چسباندن خودش همراه با یک کاندیدای همیشگی انتخابات ریاست جمهوری، خود را مشهور کرده، توانسته در برخی دانشگاه تدریس برای خود فراهم کند و به اقدامات مالی و پولی ناصواب نیز دست بزند.

شیوه کار این کاسب انتخابات، نزدیک شدن به چهره های سیاسی، حضور در کنار این افراد در هنگام ثبت نام انتخابات است که باعث گرفتن تصاویر متعدد شود تا از این تصاویر به عنوان گوشه ای از رزومه و فعالیت های خودش استفاده کند.

بررسی رزومه این فرد نشان میدهد که عمده عناوینی که برای خود ساخته از جمله چاپ کتاب! همگی به روشی که اعلام شد بوده است.

این رئیس خودخوانده ستادهای انتخاباتی به خصوص ریاست جمهوری، به دلیل اقدامات مالی و اعمال غیرقانونی اش هم اکنون تحت پیگرد قضایی شکات بسیاری است که با یک استعلام ساده از مراجع قضایی میزان اتهامات و پرونده های وی کاملا عیان می شود.

عصرخبر به زودی اسناد مهمی را در خصوص فعالیت های این فرد منتشر خواهد کرد.
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها