کد خبر: ۴۶۶۷۴۶
زمان انتشار: ۱۴:۲۲     ۱۲ بهمن ۱۳۹۸
برنامه اکران فیلم‌های سی‌وهشتمین جشنواره فیلم فجر در قم اعلام شد و سینماهای ونوس و تربیت میزبان این رخداد سینمایی شدند.
به گزارش سرویس نقد رسانه پایگاه 598 به نقل از «شهر بیست»، سی‌وهشتمین جشنواره فیلم فجر همزمان با تهران و تعدادی از استان‌های کشور، در قم برگزار می‌شود.

امسال نیز همچون سال گذشته سینماهای ونوس و تربیت میزبان سی‌وهشتمین جشنواره فیلم فجر هستند و ۱۴ فیلم از میان ۲۲ فیلم این جشنواره در روزهای ۱۵ تا ۲۱ بهمن به روی پرده می‌رود.

فیلم‌های جشنواره هر روز در دو سانس اکران می‌شود. سینما تربیت در ساعت‌های ۱۷ و ۱۹:۳۰ از مخاطبان هنر هفتم میزبانی می‌کند و سینما ونوس نیز در سانس‌های ۱۷:۳۰ و ۲۰ پذیرای علاقه‌مندان به فیلم‌های جشنواره فجر است.

بر اساس برنامه اعلام شده، «شنای پروانه» به کارگردانی محمد کارت و «پوست» به کارگردانی بهمن ارگ در روز سه‌شنبه ۱۵ بهمن، «عامه پسند» به کارگردانی سهیل بیرقی و «تعارض» به کارگردانی محمدرضا لطفی در روز چهارشنبه ۱۶ بهمن، «مردن در آب مطهر» به کارگردانی نوید محمودی و «خروج» به کارگردانی ابراهیم حاتمی‌کیا در روز پنج‌شنبه ۱۷ بهمن، «آبادان یازده ۶۰» به کارگردانی مهرداد خوشبخت و «خون شد» به کارگردانی مسعود کیمیایی در روز جمعه ۱۸ بهمن، «ابر بارانش گرفته» به کارگردانی مجید برزگر و «درخت گردو» به کارگردانی محمدحسین مهدویان در روز شنبه ۱۹ بهمن، «بی صدا حلزون» به کارگردانی بهرنگ دزفولی زاده و «روز صفر» به کارگردانی سعید ملکان در روز یکشنبه ۲۰ بهمن، «پدران» به کارگردانی سالم صلواتی و «سینما شهر قصه» به کارگردانی کیوان علیمحمدی در روز دوشنبه ۲۱ بهمن در قم به روی پرده می‌روند.

خاطرنشان می‌شود به زودی پیش فروش بلیت‌های جشنواره نیز آغاز می‌شود و علاقه‌مندان می‌توانند سری بلیت‌های تمامی فیلم‌ها را از طریق سایت سینما تیکت خریداری کنند.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
پر طرفدار ترین ها